Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez így rendjén van egy baráti...

Ez így rendjén van egy baráti kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Amit ő csinál az úgy jó, úgy a tökéletes, nekem meg kell felelnem neki különben jön a papolás meg a flegmázás is akár. Alkalmazkodnom kell hozzá, mindennek úgy kell lennie ahogy ő akarja. De ha meg nekem nem tetszik valami, és ennek hangot adok felé, akkor meg elkezd magyarázni és végül az sül ki az egészből, hogy nem lehet másnak igaza csakis neki.

Alapvetően jóba vagyunk ettől eltekintve, jól el tudunk beszélgetni, csak néha vannak kisebb nézeteltérések, és olyankor áll fenn ez a probléma.


2016. jan. 18. 08:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Állandóan én alkalmazkodok hozzá, ő hozzám soha
2016. jan. 18. 08:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak kihasznal teged v nem igazan van megnevelve, nem voltak erzelmi kapcsolatai.
2016. jan. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen ez a baj a barátokkal a viták én úgy szoktam megoldani hogy belegondolok a másik fejébe plmost mi lehet a baja stb és ha úgy érzem mindenben igaza volt bocsánatot kérek ,bár nem tom a te esetedbe hogy volt meg szerintem biztos félreértettétek egymást mert te is úgy érzed ő a hülye és gondolom fordítva is így van .na napi jótettem megvolt :D
2016. jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez így nem fer.Nem vesz emberszámba téged.A hatalom gyakorlása így mutatkozik meg, hogy lesöpör tégedet az asztalról.A véleményed sem fontos.Vannak sajnos ilyen emberek.Ha nem családtag, akkor könnyen ott tudod hagyni.Örülj, hogy szabadulhatsz tőle.Hanyagold.Ne érdeklődj felőle, ha lehet, mert te őt nem fogod megváltoztatni soha sem.
2016. jan. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!