Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találok filmes barátokat?

Hol találok filmes barátokat?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.


Nagyon szeretem a filmeket és nagyon sokat foglalkozom velük. Szeretnék később ehhez kapcsolódó szakmában dolgozni, az SZFE-re készülök.

Mivel nem ragadtam le az Adam Sandler vígjátékoknál, hanem kicsit mélyebben kóstolgatom a filmes műfajt, ezért elég kevés barátom/ismerősöm van akivel hosszabban eltudnék beszélgetni a filmekről..


Tehát konkrétan 1 ilyen barátom van, de ő sem olyan függő szinten tolja a filmeket, mint én, ezért vele is csak hébe-hóba tudok pár dolgot megtárgyalni..

Mivel a nővéreimet/családomat már halálba idegesítem azzal, hogy 0-24-ben darálom a friss, random, maszek műelemzéseimet, ezért gondoltam jobb lenne egy olyannal tárgyalni, akit ez érdekel is és tudok vele vitatkozni.. stb.


Ez nem egy apróhirdetés, mert sokkal jobb lenne, ha az illető korombeli lenne és a közelben lakna, de elég nehéz ilyen feltételek alapján keresni..

Sőt! Konkrétan lehetetlen..


Kihangsúlyozom, hogy nem az a tipikus 'hobbiszinten filmező' barátot keresek, mert olyanból rengeteg van, hanem a '30-35 filmet is megnézek egy nyáriszüneti hét alatt' barátot.


Hol találhatnék ilyen embert?


2016. jan. 30. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Filmekkel foglalkozó youtube csatornákat ajánlanék.

pl.: https://www.youtube.com/channel/UCgP9ETA61mi7UwMbbkVsCSQ

de rengeteg van ezen kívül, ilyen helyen próbálkoznék a helyedben

2016. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/user/FilmbaratokPodcast


Egyik legjobb magyar podcast, elég értelmesek a kommentelők is, lehet találnál pár embert.

2016. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!