Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire mély lehet két fiú...

Mennyire mély lehet két fiú között a barátság? Társadalmilag fontos kérdés!

Figyelt kérdés

Igaz, hogy két fiú között szinte olyan mély kapcsolat alakulhat ki, mint a szerelemben? Szóval, hogy belefér az is hogy egy ágyba aludjanak, közbe átöleljék egymást, egymással közel legyenek testileg is. Lelkileg is nagyon közel álljanak, s mindent megosszanak egymással?


Mi a véleményetek erről? Ez csak meleg hajlammal lehetséges?



2016. jan. 31. 19:39
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
9%
Kijelenthetjük, hogy meleg vagy :D itt nem az a lényeg, hogy nem tudná egy férfi a lelki problémáit kiadni, de nem ölelgetve meg összebújva egy másik férfival, ne legyél már ennyire buta :D
2016. jan. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
21%

Te most komolyan nem érted meg, hogy a fiúk miért nem lelkiznek és miért nem ölelgetik egymást, és a lányok pedig miért igen?


A válasz pedig nagyon egyszerű. Totál más a két nem felfogása. A lányoknak ez KELL, a fiúk ettől rosszul vannak! Ez a különbség. A lányoknak ki kell réddzselni magukból mindent MINDIG, egymás vállán sírni, a fiúk ettől rosszul vannak. Ők nem teszik és kész. Hogy miért? Mert ilyenek vagyunk, ennyi. Az agyunk másképp működik. Kész. Ha ez nem tetszik neked, akkor sajnálom!

2016. jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem társadalmi nyomás, az csak plusz rá, de alapból így működünk, ez az állatvilágban is így van, a hímek sokszor tűnnek szívtelenebbnek, nézd azt pl. hogy az apa medve megöli a saját bocsait is, ha a nőstény nem akar vele újra párosodni, ez ilyen így vagyunk kódolva, ha nem érted, akkor meleg vagy öcsém nem is kicsit :D
2016. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Hát akkor meg örvendek, hogy én nem ebbe a "normális" kategóriába tartozom. Számomra teljesen hideg ez a mentalitást. Hányni az érzelmektől? Hát váljon egészségükre!


Amúgy az érzelgősének nincs összefüggése a melegséggel, rengeteg rideg meleg van, akik csak dugni akarnak. Intelligencia teljes hiánya azoknál, akik ettől eltávolodnak. Hogy miért mondom? Mert nap mint nap nagyon intelligens emberek között vagyok, akiknél nem természetes az hogy 13 évesen dugunk, meg drogozunk. Viszont látom azt a társadalmat akik ebbe a korosztályba tartoznak. Na az a normális, igen!

2016. jan. 31. 21:01
 15/31 anonim ***** válasza:
16%
pedig amiről te beszélsz akkor is a normalitással megy szembe, egyébként a társadalom pont afelé hajtja az embereket, hogy az alapvető nő/férfi viszony megbomoljon. Lásd a melegházasság és társai. nem tudom ki az a nem normális aki egy ilyen debil közegben akar élni vagy akár gyereket nevelni...ez ilyen tipikus beteges liberális hozzáállás, amiből soha semmi jó nem sült még ki...
2016. jan. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Én se értek egyet a melegházassággal, és azzal hogy ők neveljenek gyermeket.

De az hogy ennyi erőszak van, bántalmazás, drogozás, csalás, kihasználás, érzelmi bántás - és maga a tény hogy sok ember milyen hidegen viselkedik barátaival, és érzelmileg fejletlen, az óriási baj.

2016. jan. 31. 21:06
 17/31 anonim ***** válasza:
18%

Te most végletekről beszélsz...semmi értelme az egésznek.

Attól mert férfiként erőt próbálunk sugározni és nem taknyos kiscicát, aki pityereg, az nem érzelmi fejletlenség.

2016. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező, te teljesen másról beszélsz, mint én! Most akkor mi a téma? Tisztázzuk, mert nem mindegy. Ha fiú létedre más fiú vállán akarsz sírni és elpanaszolni gondjaidat, akkor ott enyhe genetikai hiba van. Nem vagy selejt, de nem ez a természetes és kész.


Attól nekem is felfordul a gyomrom, hogy a 12 évesek között minden második gyerek szűz. Az, hogy a mai világ tele van lopással, csalással, hazugsággal, népbutítással, azt én is tudom és utálom is. De a kérdésed nem ez volt. Mondd el, hogy most akkor miről szeretnél beszélni, mert nincs meg a téma!

2016. jan. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező ne hallgass a többiekre. Eleve nem venném őket komolyan ilyen százalékokkal...


[link]


[link]

2016. febr. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%

Tizenkilenceske, pedig nekünk van igazunk. Ha te is meleg vagy és megsértettelek, akkor bocsi.


A százalékoknak itt abszolút nincsen semmi értelme, mert ha az ember normálisat, vagy az igazságot írja le, akkor is mínuszt kap. Annak van értelme, ha valaki van olyan sötét az agyban, hogy ezt nézi. Úgyhogy én rád már eleve nem hallgatnék. ;)


Na, mindegy. Én itt végeztem, a tényeket leírtam, vagy elfogadjátok, vagy nem. Ettől függetlenül ez lesz.


Üdvözlet! ;)

2016. febr. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!