Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? (FONTOS)

Mit tegyek? (FONTOS)

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Van egy lány aki szerintem megutált de nem tudom miért.Szerintem azóta utál ,hogy általános iskolában még hetedikben iskolát váltottam.Egy éve letiltott facebook-on. És most úgy néz ki ,hogy egy iskolába fogunk kerülni megint és ráadásul egy osztályba is(mert azelőtt osztály társak voltunk és nagyon bírta a fejem) de nagyon félek ,hogy akkor se békél meg:( Az anyukája is úgy néz rám mint akit megtudna folytani egy kanál vízben. És el ne felejtsem ,hogy szerintem tele beszélték a fejét és azért tölrölt face-ről.

Mások nagyon kedvelnek mindig mondják ,hogy aranyos és vicces vagyok. Nem szeretem a konfliktusokat és szörnyen lelkiismeretes vagyok. Nem akarom ,hogy arról szóljon az elkövetkezendő évek ,hogy utál engem és ez miatt az új osztálytársaim is fognak:( Viszont most pedig pár napra rá ,hogy megtudtam ,hogy osztálytársam lesz, a beíratkozáson összefutottam vele és az anyukájával és köszöntem neki erre ő halkan, mosolyogva visszaköszönt.. Ez jelent valamit? Lehet ,hogy nem is utál annyira?

Szerintetek?

Normális válaszokat kérnék!:"D, Előre is köszönöm!:)15/L



2015. aug. 5. 10:08
 1/5 anonim válasza:
lehet,hogy megbékélt :D
2015. aug. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem utál
2015. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Biztos? :"D

Köszi a válaszokat megy a zöld:)

2015. aug. 5. 12:55
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem már el is felejtette:) ráadásul mosolyogva köszönt, itt a lehetőség, hogy jóba legyetek:) tuti nem utál
2015. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De még mindig le vagyok tiltva neki facen..:"D

Köszönöm a választ!Remélem igazad lesz:)

2015. aug. 5. 21:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!