Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem értem. A mai világban...

Nem értem. A mai világban mindenki ilyen?

Figyelt kérdés
14 éves 8.-os lány vagyok... Nem vagyok menő előre szólok és igen irigylem azokat akik azok. 18-an vagyunk az osztályban ebből kettő kirekesztett van akik olyanok mintha nem is lennének... Van 6 fiú a maradék pedig lány. Két igazi barátom van. Vagyis azt hittem... Kiderült róluk is hogy a hátam mögött leku**aznak... Pedig én aztán minden vagyok csak kur*a nem. A fiúk csak akkor rendesek ha a menő lányok nincsenek a közelben egyébként nagy ívben tojnak a fejemre. Vannak olyanok mint én de megbízhatóak nincsenek. Mind kétszínű és kibeszel nem csak engem másokat is. És én nem értem azt sem hogy a fiúk mit esznek egy olyan lányon aki oké tényleg szép de esze semmi csecse kint és mindenen vihog és egyébként anorexiás testalkatú,tömi a mellső részét meg ilyesmi... És mindenki az ilyeneket szereti... Ez mindenhol így van vagy azért nekem aki a kevésbé menőkhöz tartozom is lehet esélyem egy fiúnál?
2016. febr. 3. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Te normális vagy és páwaszarok vesznek körül. Majd neked is egy normális fiú fog jutni, ne izgulj. ;) De 14 évesen még ne is ezzel foglalkozz! Ráérsz később. :)
2016. febr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Blade Bone ***** válasza:
Nem mindenki olyan, csak hát a suli az kb mindig is erről szólt és erről is fog, el kell fogadni és olyanok társaságát keresni, akik nem állnak be a sorba a balfácánok közé. Nekem pl az osztály semmit nem jelentett, szinte mindegyik sulimban másik osztályok tanulóival haverkodtam és szünetekben mindig együtt lógtunk.
2016. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A "mindneki kétszínű" része tipikus általános iskolás dolog, később elmúlik majd.
2016. febr. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!