Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ebben a hűtlen, reménytelen...

Ebben a hűtlen, reménytelen kiégett világban, ahol azért van mindenki, mert titkon túl akar már lenni ezen az egészen mi értelme élni?

Figyelt kérdés
Most kìméljetek meg a közhelyekkel,hogy az élet nem ilyen,meg keresd meg az értelmét,mert minfannyian tudjuk ezek töltelék vàlaszok,köszönöm!

2015. febr. 10. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem értem a kérdésed. Egy megkeseredett céltalan ember lehetsz.

Én nem érzem, amit írsz. Én nem akarok túl lenni az életen. Boldog vagyok a férjemmel, és a 2 éves fiammal. Sőt! Remélem, minél több időt lehetek majd velük...

2015. febr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Én sem szeretnék még egyszerűen túl lenni az életemen. Jelenleg is mélypontot élek meg, de tudom hogy vezet felfelé út. Voltak már kemény hullámvölgyeim, kerültem már olyan helyzetbe hogy egyszerűbb lett volna feladni, de soha nem tettem. Ha hosszú időbe is telt, de mindig talpra álltam, és hálás vagyok az apró dolgokért is.
2015. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

Azért mert te megkeseredett vagy, még nem mindenki az.

Nálam sem minden hú de szuper, de látom a jó dolgokat is.

Az meg, hogy mindenki túl akar csak lenni az életen egyáltalán nem igaz.

2015. febr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hàt igen...aki boldog,és megtalàlta szàmìtàsait,az sosem fogja megérteni a magamfajtàkat..ez mindig is ìgy volt..kösz hogy ìrtàl...ne feledd ma én vagyok lent holnap lehet te fogsz...a napos oldalon nem làtszik az àrnyék,mert megvakìt a fénye...azért jo olvasni,hogy van még boldog csalàd legalàbb valakinek boldog:) maradjon ìgy!!
2015. febr. 10. 13:46
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért ne feledjetek ,a nagy elégedettségbe nem mindenkinek bôkezü az élet...ahhoz képest,hogy itt milyen boldogsàg van az orszàgban elég gyàszos a hangulat...nem olyan egetrengetôen alaptalan a kérdésem...
2015. febr. 10. 13:50
 6/12 jackson666 ***** válasza:
Hát nem fenékig tejfel az élet. De járni kell az utakat és tevékenykedni ami adódik és csak belevisz már a jó vagy jobb helyzetbe .mindenkinek vannak ilyen mélypontjai elkell fogadni ez az élet velejárója. Ez egy ilyen világ ...
2015. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Én megértelek. Mármint a jelenlegi gondolkodásommal, hangulatommal, lelkivilágommal én is így látom. De tudom, hogy van boldogság, vár boldogság. Túl szeretnék lenni már ezen a rossz időszakomon, hogy élvezhessem a jót. Ehhez mindössze annyi hiányzik, hogy megváltoztassam a hozzáálásomat, elkezdjek tenni magamért. Csak nehéz, mert ezt szoktad meg. Igazi áldozattípusnak hiszem magam, amiért csakis én vagyok a felelős. Mondok egy példát.

Egy lány, akit fogvatartottak a pincében 4 éven keresztül végre kiszabadult. Mindeki támogatta, segítette, de ő mégis vissza akart menni a pincébe, mert azt ismerte, már-már meg is szerette. Hiába látta, hogy kint mennyivel "naposabb".Miért?

Nehéz dolgok ezek, de minden rajtad múlik!

2015. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megértést,együttérzést,nekem nagyon sokat jelent....:)

Kìvànom,hogy talàljàtok meg a boldogsàgot,a békéteket ti is!!

2015. febr. 10. 14:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Talán minden, ami történik, okkal történik, fejlődni kell, és reménykedni. Nem könnyű az élet, de másokkal összehasonlítani Magad értelmetlen. Tegnap elkapott engem is az önsajnálat, de egyből láttam egy vak lányt a megállóban, és eszembe jutott, hogy másnak még nehezebb vagy még kevesebb lehetősége van, és azokkal kell boldogulnia. Persze összehasonlíthatom magam a Puerto Banus-n hajókázó millárdosokkal is. Mindkettő felesleges.
2015. febr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5: De pont hogy azt írtuk, hogy nekünk sem könnyű, felhőtlen, stb. az életünk, de attól még próbáljuk a jó dolgokat is észrevenni.
2015. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!