Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális ha féltékeny vagyok...

Normális ha féltékeny vagyok a legjobb barátom másik legjobb barátjára?

Figyelt kérdés
Annak ellenére hogy úgy látom velem jobb a viszonya, mégis valamiért eszméletlenül féltékeny vagyok a másikra. Csak magamnak akarnám a barátom. Nem is tudunk hármasban lenni, mivel egyszerűen nem bírok vele egy légtérben lenni. Meg tudnám fojtani egy kanál vízben. Tudom, hogy ez nem helyes. Mit kéne tennem, hogy tudnák megszabadulni ettől az érzéstől?

2016. febr. 5. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy szerelmes vagy a legjobb barátodba? Nálam akkor jelentkeztek ugyanezek a tünetek... Hiába is tagadod.
2016. febr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, szerelmes vagyok belé. Csak az a gond, hogy mindketten fiúk vagyunk...
2016. febr. 5. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is fiú vagyok és a legjobb barátom is fiú volt... Nem fog működni el kell felejtened a legjobb barátod, soha többet ne találkozz vele! Vagy keress mást akibe szerelmes lehetsz de akkor is nehéz lesz felejteni. Tudom drasztikus de nem tudsz mást tenni, csak lopod a szép éveidet azzal áltatva magad hogy ez így jó. Közben csak viszonzatlan szerelem ami sosem valósul meg.
2016. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én nem akarom elfelejteni. Nem adom fel. Láttam benne hajlamot.

És a barátságát se akarnám elveszteni...

2016. febr. 5. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!