Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogyan kezdenétek az...

Ti hogyan kezdenétek az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Van pár srác (4-5), akiket helyesnek találok, de személyesen nem ismerem őket, csak instagramon követem őket. Viszont egyikről sem tudom pont emiatt, hogy milyenek emberileg, mit szeretnek csinálni, mivel lehetne velük elkezdeni egy beszélgetést. Igazából egyre szeretnék csak ráírni, és vele elkezdeni beszégetni, de nem tudom hogy ki legyen az. Tudnátok ebben segíteni ? Nagyon örülnék, ha leírnátok, hogy melyik srácról mi a véleményetek, mik jutnak róla eszetekbe, mivel indítanád vele te a beszégetést, éshogy kit választanál, kire írnál rá ? A nevüket privátban elküldöm annak, aki rámír, ide nem szeretném kirakni. Nagyon nagy segítség lenne ez nekem, mert nagyon rossz vagyok az ilyenekben.

2016. febr. 6. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ne interneten kezd el a beszélgetést, hanem személyesen.
2016. febr. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!