Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Van egy fiú...

Kiskacsa0301 kérdése:

Mit tegyek? Van egy fiú osztálytársam.

Figyelt kérdés
Barátok vagyunk de alig beszelgetunk amikor óda jön hozzám és a barátnőmhőz (bármelyikhez) csak vele beszélget és viccelödik.Facebookon sem ír nagyon vissza.Mielött eljezdenétek a hülye válaszokat gimis vagyok.

2016. febr. 11. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért de eléggé fogalmi zavaraid vannak arról hogy "barátság".
2016. febr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem azert de a baratok alatt azt ertettem h mindent elmondunk egymasnak.Talalkozgatunk stb.Az elmult egy hetben kezdett el igy viselkedni...
2016. febr. 12. 07:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Kiskacsa, de cuki. :DDDD Na, mindegy! Amúgy lehet belédszeretett és ilyen hülyén reagál rá. Bár nem valószínű, de én már nem tudok mire gondolni. Hagyjad, kakkantsad le te is magasról! Vagy, ha tetszik neked, akkor adjál neki jeleket, azaz menj oda hozzá és mondd meg neki, mert különben nem jön rá. :D Bár szerintem nem ez a helyzet. Az emberek változnak, hülyülnek. Ez a másik opció.
2016. febr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!