Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szemembe hazudott egy komoly...

Szemembe hazudott egy komoly dologrol a legjobb baratnom?!

Figyelt kérdés

Egyik nap lattam a taskajaban egy cigis dobozt es megkerdeztem tole h cigizik e mert hallottam ezt azt rola (de azt nem mondtam h tudok a cigisdobozrol) es erre elkezdett durvan vedekezni h h is feltetelezem meg ha igaz lenne elmondana

Az a baj az egesszel h maskor is hazudott ilyenekrrol pl pialasrol is nem tudom mit tegyek elegge megvaltozott tanacstalan vagyok h tudnek vele errol rendesen beszelni

Voltatokc mar ilyen helyzetben?



2016. febr. 12. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Voltam. Hazug embert nem bírok, pláne nem barátnak, tehát lapát.
2016. febr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megmondod, hogy téged ez nem zavar, nyugodtan elmondhatja. Nem az anyja vagy.
2016. febr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szval akk haggyam h tegye tonkre magat?
2016. febr. 13. 09:31
 4/7 Yoni03 ***** válasza:
Tegyél rája. Majd szerzel őszinte barátot
2016. febr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerinted ez nem normális. Szerinte meg az, hogy te nem csinálod ugyanezt.

Nem volt őszinte veled, ez igaz. De azért mert tudta, hogy így reagálnál és nem fogadnád el.

Nem befolyásolhatsz más embereket, legfeljebb tanácsokat adhatsz neki, de nem zsarolhatod ki, hogy leszokjon egyikről vagy másikról.

2016. febr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De az o erdekeben tennem h lebeszelem rola ha elmondana
2016. febr. 13. 17:59
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg elsosorban nem az zavar h cigizik meg pial hanem mer hazudik es elvesztette a bizalmam ez itt a baj de ezt eszrese vette...
2016. febr. 13. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!