Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha legjobb barátom...

Mit tegyek ha legjobb barátom meleg?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete vallota be az érzéseit és akkor megkérdezte, hogy én is így érzek-e, de azt mondtam nem. Azóta sokszor olyan magába forduló lesz és nem válaszol dolgokra. Vajon megbántottam? Vagy mi lehet a baja? 17/F

2016. febr. 14. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
2016. febr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2016. febr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Neked nem igazán van vele dolgod, az elutasítás mindíg benne van a pakliban, neki kell megtanulnia feldolgozni.
2016. febr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Te nem bantottad meg hisz csak valaszoltal. Max o erzi annak. Neked semmit se kell tenned ami egy baratsag keretein kivul esik. Segits neki elmagyarazni helyzetet mint egy barat, megertse emiatt nem szabad szomorunak lenni. Ezek csak genek. Lepjen tovabb s keressen olyat aki alkalmas vagyaira.
2016. febr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is meleg vok és a meleg-hetero fiú barátság, kb. olyan, mint a fiú lány barátság, ezért sokáig nem is barátkoztam fiúkkal, mert mindig túl közel engedtek magukhoz, de a határt nem léphettem túl és sokszor ki voltam emiatt, nem értettek meg, mi a bajom, utána egy ideig csak csajokkal barátkoztam éppen emiatt, aztán mikor lett barátom, akkor már nem éreztem így a haveri barátok iránt, mert volt kit szeretnem... ha lesz párja, ő is megbékél, most elutasítva érzi magát. mondd meg, hogy nem ítéled el, de te nem vagy meleg és csak barátságot érzel iránta, előbb utóbb muszáj lesz elfogadnia a helyzetet
2016. febr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ha elmondod neki hogy ettől hogy ezt beismerte neked ő ugyan úgy marad a legjobb barátod és nem fogsz rá máshogy tekinteni az valszeg jól esik neki, ezt tedd meg neki ha ő neked barátod. Gondolom azért fordul magába mert most koppant hogy te nem vagy meleg pedig ő lehet ezt várta.

Amúgy meg 17 évesen nem végleges az hogy valaki meleg-e vagy nem úgy tudom, mert ilyen korban még nem végleges vagy mi.

2016. febr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Anno mikor a meleg fuvallattal éltem (hála istennek már nem) az összes haverom hetero volt és nem nyálas, luzer gyerekek voltak, hanem az éjszakai élet kemény magja. Soha nem volt ezzel gond. Tudtuk mi a határ, belefért a baráti ölelés, nem volt gond ha filmezés közben valakinek a combja volt a párnám. Betartottam a határokat, ők elfogadták az akkori másságom én meg az ő másságukat. De mindig figyeltek rám, mellettem voltak, kicsit olyan volt mintha mind a bátyám lett volna. Aztán volt pár olyan nagy hetero barát akiről pár év után kiderült nem is csak hetero, és mondhatom nem volt jó, hogy átléptük a barátság szintjét.

Tisztázd le vele, neked ő a barátod, együttlét kizárva, te tiszteletben tartod az ő szexualitását, ő is tegye ezt a fontos vagy neki. És legyél mellette, érezze a barátja vagy. Ha meg úgy közeledik ami neked sok poénosan hárítsd el. Idővel ő is rájön a te barátságod fontosabb mint a szexuális együttlétetek.

2016. febr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mégis mit jelent az, hogy meleg fuvallata l éltél
2016. febr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!