Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vajon a legjobb barátom miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a legjobb barátom miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés

Mindketten fiúk vagyunk. Szerelmes vagy a legjobb barátomba, viszont az ő részéről ezt nem látom. Kicsit visszahúzódó és érzelmi intelligenciája elég fejeletlennek tűnik. Már 1 éve legjobb barátok vagyunk, közbe veszekedünk miattam, mert zavar néha a viselkedése, biztos mert többet akarnék, csak azt akarnám velem legyen.

Végül is a kérdésem az, hogy mondtam neki jól esne 1-1 baráti ölelés, erre azt mondta ne várjam tőle ezt mert b.uzzis. Azt mondta, hogy neki semmi baja a melegekkel. Viszont sokszor ér össze a lábunk, volt hogy a mellkasára raktam a fejem, átkaroltam, a vállunk összeért, s ezek mind 5-10 perc ideig. Volt olyan hogy filmeztünk ketten s 3-5 óránk keresztül szinte elég szorosan érintkeztem vele. Szerintetek akkor az ölelést miért nem akarja, ő is biszex lenne, csak fél bevallani s ezért nem akarja? Naiv s nem látja hogy többet akarnék tőle, látja és elfogadja, de nem tudja megadni ezt nekem? Kérlek segítsetek!



2016. jan. 13. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Elküldés előtt ezt még elolvashattad volna. Vannak mondatok, amelyeknél csak találgatok ki mi kik mik
2016. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát... nem tudtam másképp leírni, kavarognak a gondolatok a fejembe :D
2016. jan. 13. 22:31
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Sztem meg hagyd békén...

Ennyiből már ő is levágta hogy langyos vagy... Ha nem viszonozza és még el is mondja h nemakarja miért nemhagyod?

2016. jan. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Jól esik neki a testi közelséged. Talán nincs testvére és Rád úgy tekint, hogy több vagy sima barátnál. Ha vonzódna hozzád szexuálisan, akkor lépett volna és nem tartana téged a határvonalon. Most közel vagy hozzá, de a te vonzódásod egyre messzebbre repít tőle. Maradjatok barátok és keress egy szintén meleg srácot, aki tetszik!
2016. jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Igaza van az előzőnek... ő màshogy szeret téged. Szerintem meg kéne örülnöd hogy ilyen baràtod van. Nekem konkrétan még haverom sincs... : ( pedig néha ojan jólenne beszélgetni... de sajnos nincs kivel..: (
2016. jan. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem vonzódik hozzád szexuálisan, csak mint barát, vagy nagyon közeli "rokon". Ha pedig nem vonzódik hozzád akkor nincs értelme erőltetni a dolgot. Heteroszexuálisként nem fog veled semmit kezdeni. Még ha biszexuális akkor sem fogadta el így megint ugyan az a helyzet. Ne erőltesd a dolgot, ha nemet mond, tartsd tiszteletben.
2016. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azt nem látja (remélhetőleg még) át, hogy az ölelésnek az esetek nagy részében nincs szexuális töltete :) Én is többszörösen meg vagyok áldva: már két barátomba voltam elég rendesen szerelmes, és ráadásul az elsődleges szeretetnyelvem az érintés.


Az ölelés inkább egyfajta ígéret: itt vagyok, és itt leszek veled, számíthatsz rám, velem semmi bántódásod nem eshet. És talán ennél szebben nem is lehet kifejezni valaki felé, hogy szereted :-)

2016. jan. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nincs testvére. Gondolom jól esik neki a közeleségem :)

De sajnos szerelmes vagyok belé, s nem is akarok másba. Én őt akarom, s nem feltétlen szexuális kapcsolatra. Nekem elég lenne az is ha együtt aludnánk átölelve egymást, nem kell szexuális kapcsolat, szimplán csak érezzem a közeleségét :)

Remélem azért összejön, persze tisztelem nagyon és becsülöm, és iszonyatosan szeretem.

2016. jan. 15. 21:20
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem őszintén mondd el neki, hogy hogy érzel iránta és minden ki fog derülni!

Az igazság felszabadít!

2016. jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most ő tudja hogy mit érzel iránta vagy nem ? Mármint konkrétan el mondtad neki hogy szerelmes vagy bele, mert nekem nem jön le tisztán. Ha azt tudja hogy meleg vagy és így is megengedi ezt a fajta közelséget, akkor ha azt is megtudja mit érzel iránta se fog megutálni.

Én két éve vagyok szerelmes a legjobb barátomba, először azt mondtam el neki hogy biszex vagyok ez egy kicsit se zavarta mert már ő is gondolkozott rajta milyen lenne de inkább nem próbálná ki. Aztán elmondtam neki hogy mit érzek. Nem történt semmi nem jöttünk össze, nem szexeltünk megmondta hogy neki ez nem megy, hogy valóban csak a lányokkal tudja elképzelni vagy csak fél bevallani magának nem hiszem hogy megfogom tudni. Én is rajta kívül csak lányokkal tudnék elképzelni kapcsolatot. Szóval ugyan olyan barátok maradtunk vagy talán jobbak mert már nincsenek titkaink egymás előtt, én még mindig szeretem,tudja is de el kell fogadnom hogy ezt nem lehet akarattal irányítani.

2016. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!