Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek van esély arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély arra hogy több is legyen köztünk?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba, de ő minden bizonnyal heteró. Bár eddig csak 1 lányba volt szerelmes elmondása szerint, soha nem csókolózott és nem volt barátnője. Nem is beszél a csajokról, elég zárkózott személyiség, érzelmi intelligenciája nulla. Ha összeér a lábunk vagy bármely testrészünk nem húzza el magát. Buszon megengedte hogy a vállára rakjam a fejem.


Szerintetek van arra esély, hogy legyen benne is egy kis bi hajlam és összejöjjünk?



2015. dec. 8. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
mi az hogy érzelmi intelligenciája nulla? ez ebből következik? -egyébként te ismered, ebből :igen lehet- de az is lehet hogy vannak dolgok amiket nem veszel észre
2015. dec. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ő tudja rólad hogy bi vagy?

Hozd fel neki a témát és figyeld hogy reagál rá.

2015. dec. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem ebből következik :) abból, hogy beszélgettem vele dolgokról és kiderűlt, elég felszínes kapcsolatai vannak. És nem beszél meg senkivel érzelmes dolgokat (pl. szerelem)
2015. dec. 8. 19:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz be nála, ha nem tetszik neki, mondd hogy csak hulyeskedsz, nincs veszteni valód
2015. dec. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
én bepróbálkozás helyett kipuhatolóznám hogy mi a véleménye a melegekről. Ha simán bepróbálkozol és véletlen tán utálná őket akkor vesztettél..ezért inkább tudj meg többet mielőtt bármit is tennél ;)
2015. dec. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már régebbről tudom, hogy semmi baja velük.
2015. dec. 9. 14:53
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

puhatolózz,hogy mia véleménye a melegekrőll,bikről

ha pozitiv/semleges akkor probálkozz.ha megfelelő pillanatban adod elő,hogy szerelmes vagy belé és ő nem vevő a helyzetre akkor még menthetsz azzal,hogy csak hülyültél.


tipp: mej fel hozzá,vagy hozzátok és feküdj az ágyra,hívd oda,hogy egymás mellet feküdjetek,és akkor lehet beszélni ilyen témákróll.egymás szemébe néztek,megkérdezed,hogy szeret e smárolni? (tudjuk,hogy még nem is csokolozzot) miért nem? szertné e ha te tanitgatnád?

Ebből imán összejön 1-2 csók csata :)

2015. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ez a csókolós dolog, én is gondoltam már rá. Köszi szépen :)
2015. dec. 9. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!