Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért mondják rám, hogy önző...

Sansa LannisterStark kérdése:

Miért mondják rám, hogy önző vagyok?

Figyelt kérdés

Nincs egy szál barátom se, a párom az egyetlen akire 100%-osan számíthatok, és ő teljesen meg van velem elégedve, néha azért mondja hogy pár dologban önző voltam, de nem általánosan mindenben. Mások szerint meg mindenben az vagyok, áttaposok mások érzelmein és csak a saját véleményem érdekel stb. De én ezt nem veszem magamon észre, mert nem tudatosan történik, és már elegem van belőle hogy ezt gondolják rólam, pedig ha ennyi ember ezt gondolja, csak van benne valami. Vagy csak rossz emberekkel vagyok körbevéve?

Az önzőségemet am arra alapozzák, hogy ha valaki balhézik és engem is belekavar, szeretem tudni, mi folyik a háttérben és mindenkit meg akarok hallgatni, aztán rendet tenni. Az a bajuk hogy rendet akarok tenni magam körül, és emiatt néha kénytelen vagyok mások körül is. Elvárom hogy ne hazudjanak a képembe és nem azt védem aki közelebb áll hozzám, hanem akinek igaza van. Van itt már mindenféle botrány, egy "barátom" belém zúgott és összevissza kavart amíg mindenkit elmart mellőlem, aztán az a mindenki idővel rájött hogy nem is én voltam a hibás, és én elmomdtam az igazat, ebből meg az lett hogy én ugrasztok össze mindenkit. Most ez tényleg önzőség? Vagy mi a franc bajuk van velem?



2016. febr. 15. 07:30
 1/4 Fruzs33 ***** válasza:
Nem vagy önző,csak tudod ennek a hülye országnak mindig valakit el kell nyomnia. Tudod ez lételem,ne foglalkozz velük,azért csinálják,mert látják rajtad,hogy ez téged bánt
2016. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem hibáztathatok mindig másokat. Szerinted komolyan jobb nekik attól hogy nekem rossz?
2016. febr. 15. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:

"-Adsz egy kocka csokit? :3

-NEMADOOK!!!"


Na, ezért.

2016. febr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát tökre nem ilyen vagyok, általában előbb kínálok meg vakakit minthogy kérne.
2016. febr. 15. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!