Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális, hogy ez a bajom?

Normális, hogy ez a bajom?

Figyelt kérdés
Van egy illető, akivel összebarátkoztam. Nevezzük inkább havernak, olyan kettős a dolog: nem találkozunk, nem beszélünk túl gyakran, de tudom a titkai,t megbízunk egymásban. Nevezzétek, aminek akarjátok (haver, barát, ismerős...). Tudtam, hogy valamennyire jóban van egy-két régi ismerősömmel, de most már teljesen bekerült abba a társaságba. Onnan kerül ki a szerelme is, és sokakkal jóban van ott. Nem mondom, hogy mind a legjobb barátja, de idegesít, hogy ismeri őket. Azért zavar, mert azzal a társasággal én nem voltam jóban. Nem tudtam oda beilleszkedni, nem bántottak, de kinéztek, nem akarom részletezni, de a lényeg, hogy marhára zavar, hogy mért van velük jóban. Féltékeny vagyok, ez tény, de az az érdeke,s hogy utólag már azok is unszimpatikussá váltak onnan, akik régebben csak közömbösek voltak, vagy akár tetszettek, de vele jóban vannak. Nagyon zavar, hogy pont ők az ismerősei. Tudom, sokakkal nincs jóban, csak közös bulin megismerte őket, de néhányukkal gyakrabban találkozik, mint velem (már csak földrajzi okokból is). Normális, hogy ez zavar? Volt ilyen másokkal is?
2016. febr. 15. 17:57
 1/5 A kérdező kommentje:

mármint nem találkozunk gyakran, nem beszélünk gyakran, de azért szoktunk


Neki nem akarom nagyon ezt megmondani, 2 dolog miatt. Egyrészt nekem is kellemetlen, hogy nem voltak ott barátaim, másrészt ha ebből konfliktus lesz,én kerülök ki vesztesen, hiszen a párja nyilván előnyt élvez, és jobb a békesség.

2016. febr. 15. 17:59
 2/5 anonim ***** válasza:

" Féltékeny vagyok,"

Eddig olvastam.

Nem normális.

2016. febr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért?
2016. febr. 15. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg normális, egyrészt a féltékenység is, másrészt, hogy a titkaidat elmondhatja nekik és ez újabb támadási felületet biztosít nekik
2016. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mondjuk nem is ilyesmitől félek. Korábban nem csúfoltak, csak egyszerűen valahogy kinéztek. Sose mondták meg, miért. Talán mert én barátkoztam valakivel, akit kiközösítettek.
2016. febr. 15. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!