Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Soha nem lesz már igazi barátnőm?

Soha nem lesz már igazi barátnőm?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok. Sok a fiú barátom, jól kijövök velük, de lány barátot eddig nem sikerült találnom.


Akikkel eddig barátkoztam mind féltékenykedtek, kibeszéltek stb.


Csak egy normális lány barátot szeretnék, aki velem örül és ott van, ha kell (és persze fordítva is).


2016. febr. 17. 01:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem csak lányoknál van ez sajnos, szelektálni kell a srácoknak is. Ismerkedj új emberekkel, biztos vannak hozzád hasonlók.
2016. febr. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is. :D
2016. febr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tesód van?Nekem is voltak ilyen "barátaim".Hangsúlyozom "voltak..." :D


Viszont van egy nagyon jó testvérem!Inkább Ő.

2016. febr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

el vagy kényesztetve :D

legtöbb esetben egy fiú barát sokkal megértőbb, megbízhatóbb, mint akárhány lány barát, szóval nagyon ritka az, ha találsz egy olyat, aki utolér egy fiú barátot :D


nekem is volt egy lány barátom, viszont mikor összejött egy sráccal, akkor elkezdett hanyagolni, végül én se kerestem, aztán mikor 1 hónap múlva szakítottak, egyből nálam próbált kilincselni, mer hát a barátnőit nem nagyon érdekelte, mi van vele...:D persze engem sem...azóta nem tudom, hogy van XD

2016. febr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet lesz, lehet nem. Légy nyitott új kapcsolatokra de ne erőltesd mikor látszik, szánalmas illető...
2016. febr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el de már nem valószínű, az ember idősebb korában nem épít olyan mély barátságokat mint gyermekkorban. Minél többet élsz, tapasztalsz annál kevésbé bízol meg a többi emberben (és ők benned), úgy pedig nehéz őszinte barátra lelni.
2016. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!