Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit tudnék csinálni?

Szerintetek mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 14 éves lány vagyok, nyolcadikos. Egy olyan problémám lenne, hogy megint piszkálnak a suliban, ami igazából teljesen oktalan.Vagyis igazából van egy kicsi oka, de az hogy azt ennyire vissza kell adni, ezt nem értem. Elmesélem. A tanév elején egy cigány lány mellé ültem, nincsen vele semmi bajom, lehet hogy nem is lényeges, hogy kisebbségi. Tök jól elvagyunk egymás mellet, néha poénból piszkálódunk, de ezek csak viccből. Én is viccből csinálom, és ő is. Valamikor 1-2 hete fehér ruhában ( fehér pulcsi, nadrág, póló) jött és én csak viccből Olafnak szólítottam, ugye a Jégvarázs mesében a hóember. Nem tudom, ez kinek mennyire bántó, de ez csak egy kis poén volt. Én ezen kívül őszintén szólva még Ibolyának, pinkgirl-nek ( rózsaszín ruha), meg Vionak neveztem el őt, néha-néha így szólítom, de ezen kívül nincs amivel piszkálom. De ő ezekért drogosnak, pedofilnak, leszbikusnak szólít és ezeknek semmi valóság alapja nincs. És az osztálytársaim is így szólítanak, leginkább a fiúk közül 6-ból 4-en és őmiatta. Tényleg eleinte csak poénkodás volt az egész, de az utóbbi napokban szinte csak így szólít és ez már nagyon bántó. Nem tudok már mit csinálni a helyzettel, ha nem figyelek akkor is csinálja, ha igen, akkor is és ez már nagyon kiborító. Barátnők vagyunk, vagy voltunk, nem tudom, nem utálom, de már nagyon mérges vagyok rá. Jól el bírtunk beszélgetni, erre oktalanul így beszél velem az egész osztály és tanárok füle hallatára. Tudnátok valamit tanácsolni, hogy mit csináljak, hogy végre abbahagyja? Vagy tanárokhoz forduljak? Régebben is piszkált, de az a tavalyi tanévben volt, és akkor még nem nagyon ismertük egymást. Szóval szerintetek mit kellene csinálnom?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2016. febr. 17. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy ő nem poénnak vette, ezért egyre durvábban kezdett téged hívni. Hogy mások valaminek hívnak, azzal sokat nem tudsz kezdeni, talán ha nem látják rajtad, hogy érdekel, akkor egy idő után abbahagyják. Talán.
2016. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az szerintetek nem lehetne, hogy megkérem, ezt hagyja abba. Mert valamelyik órán megkérdezte, hogy utálom-e, és hozzátette ezt már régóta meg akarta kérdezni. :P Én meg válaszoltam, hogy nem, csak néha mérges vagyok rá. Igazából ő volt az, aki ezt az egészet elkezdte. Szóval szerintem, ha megkérném, hogy fejezze be, akkor lehet, hogy abbahagyná, mert ha érdekelte, hogy utálom-e,akkor felötlött bennem, hogy érdekli őt a véleményem. :P Vagy nem tudom. Szerintetek?
2016. febr. 17. 18:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne állj le beszélgetni többet a cigányokkal.

Eléggé különböztök a beszólások alapján.

2016. febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!