Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tud beilleszkedni egy...

Hogyan tud beilleszkedni egy csendes, visszahúzódó, "otthonülős" ember bármilyen közösségbe?

Figyelt kérdés
Az állandóan bájcsevegő emberektől hányingert kapok, és lehet a feltűnőségük miatt van, de ők tűnnek a nagyobb számú csoportnak. Szeretek is távolságot tartani tőlük, és emiatt sok helyen úgy vettem észre, hogy minimum ufo-nak néznek, amiért nem kommentálok minden hülyeséget. Nekem nincs igényem ilyesmire, mégis úgy érzem, változtatnom kellene. Hogyan?Érdemes egyáltalán, vagy békéljek meg magammal?

2016. febr. 18. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
A nincs igényed és az úgy érzed, változtatni kellene, ellentmond egymásnak.
2016. febr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csendesen, ülj be egy sarokba... és figyelj, ha van ami érdekel, akkor kapcsolódj be a beszélgetésbe...
2016. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem a bájcsevejeket, meg a jópofizást. Ha valaki szimpatikus, akkor elengedem magam. Kényszerből nem lesz semmi jó.

Szerencsére nem vagyunk egyformák és lehet találni hozzánk hasonló embereket :) Változni nem érdemes, mert akkor magunkat "erőszakoljuk meg".

2016. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szembe kell nézned vele, néhány helyről ki fognak nézni. Ez ezzel jár. Cserébe nem kell olyan dolgokról beszélned, ami téged nem érdekel, így időt spórolsz meg. Ez azzal is jár, hogy valószínűleg nem lesznek jó helyen kapcsolataid, tehát csak magadra számíthatsz. A lényeg az, hogy ne legyél bunkó, mindenkivel lehet 1-2 szót váltani, nem kell látványosan elvonulni és kerülni másokat. Antiszoccal egy légkörben lenni legalább olyan rossz, mint egy szófosóval.
2016. febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Menj remetének. Még adót sem kell fizetned.
2016. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

Az antiszoc más néven pszichopata vagy szociopata. Az ilyen nem tartja tiszteletben a törvényt és más embereket-bűnöző.

Aki viszont nem társasági ember, ő az aszociális. Ő a kérdező, meg még sokan mások. :)

2016. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sehogy . Egy darabig erőlködsz, aztán úgy is kiszúrnak, hogy más vagy . Kinyomnak, kozmikus porrá törnek .
2016. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!