Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek az mennyire...

Szerintetek az mennyire erkölcstelen és beteges ha van egy 14 éves barátom 27 évesen akivel el szeretnék menni moziba?

Figyelt kérdés
egyik barátom szerint az, mivel a srácé s én is melegek vagyunk de NEM akarunk szexelni. ez SIMA barátság. Csak kedveljük egymást. megvan a közös hang.
2016. febr. 19. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem erkölcstelen. Te már majdnem 30 vagy, ő még nagykorú SEM... nem természetes az, hogy egy felnőtt férfi egy kisfiúval mászkáljon csak úgy "barátságból". Különben is, szerinted mennyire biztos abban a srác, hogy meleg? 14 évesen? Ne legyél már ennyire naiv...
2016. febr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2016. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Nos, alapesetben semmi gond nem lenne vele barátként, vagy felnőttként, akire egy gyerek felnéz..., de itt már elég erős szexuális vonulata is van a dolognak.


Tudod, az a baj, hogy a "barátod". 27 évesen 14 évessel inkább baby sitterkedni kell.

2016. febr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mind egy. csak kíváncsi voltam mit gondolnak mások. amúgy ígyis úgyis a barátom marad, hiába nem tetszik.
2016. febr. 19. 22:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, én hiszek neked hogy nem érzel iránta többet és így nincs gond a dologgal. Olyan mintha a bátyja lennél. Szerintem aranyos:)
2016. febr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, pontosan így érzek felé :) amúgy szoktam neki mondani hogy még nem biztos hogy teljesen meleg, de mivel ő ezt jelenti ki, tiszteletben tartom hogy ő így érez. semmivel nem lenne más ha biszex vagy hetero lenne, mivel nem emiatt szeretem.
2016. febr. 19. 22:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Szemelyiseg szamit, mas nem.
2016. febr. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!