Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan adjam elő a dolgokat...

Hogyan adjam elő a dolgokat úgy, hogy azon mindenki nevessen? 18/f

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki mindent elo tud ugy adni hogy nevessenek rajta ,es igy a tarsasagnak a kozpontja. Ezzel nincs is baj ,mert birom es az egyik legjobb baratom ,de megis csomo "baratom" inkabb log vele mint velem. Ha o megy vmerre ok is mennek. Ha csak velem kellene jonni akkor nem jonnek. Valahogy velem senki sem erzi jol magat mert tul komolyan adok elo mindent :( hogyan valtoztassak ezen? H inkabb vicces legyek? Mindenkit meg tudjak nevettetni?
2016. febr. 20. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy adottság, amivel viszonylag kevesen rendelkeznek.

Figyeld őt, de neki ösztönös, neked nem..... szóval inkább az egyéb erősségeidre koncentrálj.

2016. febr. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Mindenkit meg tudjak nevettetni?"


Arra figyelj, nehogy Humor Harold légy, meg a vicces Józsika, Intim Pista, mert az ilyen karakterektől menekül mindenki.

2016. febr. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ugyanolyan akarj lenni, mert az sosem jó, akkor is csak egy "második" lennél, hiszen ő kezdte először a vicceskedést.

Keresd meg - biztos vagyok benne, hogy van - azt a tulajdonságodat, ami viszont belőle hiányzik, és amiben te vagy az egyetlen a csapatban.

2016. febr. 20. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyrészt ez tényleg ösztönös, de én javaslom, hogy nézz sok vicces műsort (Showder Klub, Beugró) és magyar videoblogokat (Videómánia, Justvidman), mert sokat segíthetnek, csiszolhatnak a humorodon.

Tapasztalatból mondom :)

2016. febr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Legyél feldobottabb, vidámabb és ne csak tényközlésre menny mikor kommunikálsz valakivel. Sokkal inkább élvezet minél magasabbra vitelére, ami miatt "mókásabban" fogod előadni magad.

Ha írsz valami sztorit amit megosztanál másokkal, megmutatom nagyjából hogyan adnám elő ha ilyen céljaim lennének ha rám írsz.

Én való életben olyan vagyok ily téren mint te és barátod egyben.

2016. febr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!