Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem jőn el sehova?

Miért nem jőn el sehova?

Figyelt kérdés
Van egy barátom.Az osztálytársam.De akárhova hívom sehova nem jön el.Tegnap pl mondtam neki,hogy menjűnk el pizzát enni.Azt mondta,majd ír a Facebookon,de nem írt.Én tegnap este írtam neki,de azóta se válaszolt.Nyáron meg pl.mondta az anyja,hogy egész nap otthon van,nem csinál ssmmit még a szobából sem jön ki.
2016. febr. 20. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szégyenls, vagy depressziós.
2016. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szégyenlős, lehet, hogy nincs pénzük pizzázásra, lehet, hogy cirkusz lenne otthon, ha elmenne, és el sem mer kéreckedni.
2016. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát,van neki egy iPad-je,szóval nem hiszem hogy a pénz lenne a gond.
2016. febr. 20. 20:42
 4/9 anonim ***** válasza:

én nem erőltetném, ha nem akarja és keresnék más barátot, ha elzárkózik előled.

de ezt miért nem tudod megbeszélni vele, hogy miért nem megy veled sehová?

2016. febr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Egy próbát megérne küzdened érte. A barátod biztos zárkózott és nincsenek barátai. Fogalma sincs hogyan kéne reagáljon a helyzetre. Lehet fél nyitni.


Szerintem győzködd tovább a suliba őt, s ha nem akar jönni kérdezd meg miért. Biztos kreatív leszel, s ne hagyd magad. Mond hogy barátok vagytok, s szeretnél többet vele lenni.


További kérdésed lenne írj!

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. febr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak nem szeret kimozdulni.

Nekem volt pl. egy olyan időszakom régen amikor még iskolás voltam, hogy majdnem az egész nyári szünetet itthon töltöttem mert egész nap játszottam a számítógépen. Engem is hívtak mindig valahova, és egyszerűen nem volt kedvem kimozdulni a szobámból. De nálam leginkább az is közre játszott, hogy nem tudtam elfogadni magam, pedig átlagos ember vagyok, szerencsére ezt már kinőttem. :) Szóval ja. Amúgy az is lehet, hogy nem társasági ember és jobban szeret egyedül lenni.

2016. febr. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is küzdj még vele egy kicsit, próbáld kiszedni belőle, hogy mi a gondja.

Attól, hogy iPad-je van, még nem biztos, hogy jól megy nekik. Nekem is van, és bár néha-néha elmegyek pizzázni például, vagy rendelek, de rendszert nem csinálok neki(havi 1-2x esetleg).


Persze ha nagyon makacs, és neked meg nincs más elfoglaltságod, akkor egy idő után kénytelen leszel otthagyni, mert téged is lehúz a dolog.


Én is ezt tettem, már vagy 2 hónapja nem találkoztam vele, mert mindig volt valami hiszti, ami miatt semmihez sincs kedve. Én mindig mellette álltam, ha baj van, nyilván sokkal több értelme van személyesen elmenni valamerre, mint facebook-on szenvedni, de ő nem jött...meguntam, és inkább nem is írok neki, nekem is vannak problémáim, sokkal nagyobbak, mint neki, én ennek ellenére is mellette voltam. Ha én mondtam volna neki valamit, akkor semmi egyebet nem tudott mondani, hogy neki rosszabb...na szóval azt ne várd meg, hogy téged is lehúzzon, és inkább keress mást.

2016. febr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Amikor volt a szalagavatós buli,1500 ft volt a belépő.Befizette,de mégse ment el.Meg én sem mentem,mert nem szeretem ezt az osztályt,de azt mondta,hogy befizeti az enyémet is,csak menjek el.
2016. febr. 21. 18:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk. Nem ő vagyunk.

Kérdezd meg tőle.

2016. febr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!