Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha rájöttök, hogy valaki...

Ha rájöttök, hogy valaki nincs veletek egy szinten (ami nem baj, mindwnki más) és ugymond nem előre visz hanem lefele vagy épp sehova, avval megszakítjátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Szinten? Most valami videójátékról beszélünk? Vagy IQ, és pikkelsz a mensa tagságról lecsúszott barátaidra? Nem értem.
2014. febr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem. nem minden kapcsolat visz előrefele, nekem pl. van olyan barátnőm, akivel összejárunk, de egyértelműen sokkal magasabb szinten vagyok nála (szellemileg, műveltségileg). az ilyen témákról nem beszélgetek vele, ennyi.
2014. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ezt inkább a pszichopaták szokták művelni, akiket csak a saját érdekük vezet. A kapcsolatok két félen múlnak, mindenkivel meg lehet találni azt a kis kapcsolódási pontot, amiért megéri fenntartani a kapcsolatot.
2014. febr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Az illetőtől függ. Volt olyan, aki alaposan elborzasztott, miután jobban megismertem. Eleinte egy vicces, könnyed, jófej embernek ismertem meg, később kinyilt előttem, elmesélte hogy néha boltokból lop és füvezik. A másikról kiderült, hogy egy ordas nagy ribé volt mindig is, de akkor ráadásul egy nős, kétgyerekes ember szeretője volt. Az ilyenekkel, akik az erkölcsöt ennyire lazán kezelik, nem akarok semmiféle kapcsolatot fenntartani. Aki meg nagyon buta és nem tudok vele szinte semmiről beszélgetni, azzal meg nem megszakítani akarom a kapcsolatot, hanem megszakad magától, mert nincs beszédtémánk. Nekem amúgy is az a hozzáállás szimpatikus, hogy inkább legyen három igazi barátom, mint harminc haverom.
2014. febr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell megszakítani, megszakad az magától.
2014. febr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szakítanám, csak ő nem akarja megszakítani, folyton keres...én meg megsajnálom, és nincs szívem elküldeni. :(

Ez meg egy befejezetlen kör, nehéz eset. De jó a kérdés nagyon.

Ha meg próbálnám magamhoz igazítani az illetőt, nem tudom, mert egyszerűen makacs, vagy már öreg ahhoz, hogy megjegyezzen dolgokat.

2014. febr. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy munkatársam, barátnőm lett egy idő után annyira negatív, mindenkit kibeszélő, semmi pozitívat mondani nem tudó, hogy emiatt megszakítottam vele a kapcsolatot, mert annyira fárasztott az állandó panaszkodás, hogy már nem volt vele élmény együtt lenni.
2014. febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, de nem is érdekel különösebben a kínja meg a negatív megnyilvánulásai.
2014. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!