Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, maradjak vele?

Feels_so_alone kérdése:

Mit tegyek, maradjak vele?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akivel már 7 éve "elbék" vagyunk. Nagyon jól megvoltunk, egészen tavalyelőttig, amikor elkezdtek érdekelni a fiúk. Ezek után akármikor felhozom a témát, ki van akadva, és úgy tesz mintha úgy viselkednék, mint egy hp.Múltkor teszteltem, hátha bennem van a hiba, és igaza van. Bekapcsoltam a stopper. 3 percig bírta kisebb megjegyzésekkel. Arra jutottam, hogy valamiért kevesebbnek érzi magát nálam, ezért érzékenyen érinti a dolog. Gondoltam akkor megpróbálom megmutatni neki mennyi minden rejlik benne valójában. Neki sok barátja van, akik szerint nem kellene velem barátkoznia, én ezt elfogadtam, de ebbe már nem tudok belenyugodni......megtudtam, hogy régebben amikor tetszett egy srác, egy nem túl megbízható személy (nem ő, és nem is tőle tudta) elmondta a kiszemeltnek, hogy tetszik. Ebből semmi jó nem sült ki, sőt, 2 éve tartó bonyodalmat szült. Megbocsátottam neki, mert amúgy aranyos lány.Viszont ma megtudtam, hogy az egyik velem nem szimpatizáló barátnője rólam mondott valamit, csak sajnos nem tudom mit, csak azt hogy bántó dolog. Most már azért kiakadtam eléggé, mert elvileg ő a legjobb barátnőm, és nem hinném hogy egy kétszínű valaki. Csalódtam benne, és rosszul esett. Ez már a sokadik alkalom, de nem akarom otthagyni, mert úgy érzem nekem nem lesz más, aki elvisel.

2016. febr. 20. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Általánosba vagy középbe jársz?
2016. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még általánosba, de másfél év és megyünk.
2016. febr. 20. 22:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha barátnője mondott neki valamit, mit bocsátottál meg barátnődnek?

Kommunikálj vele. Beszéld meg dolgokat. Egyenlőre e kapcsolatot nem tartom barátságnak. Barátságban, mindent tabu nélkül meg lehet beszélni( persze ilyen s hasonló témákban) másikkal.

Biztosan lenne. Ahány ember annyi személyiség.

Ha úgy GONDOLOD, kevesebbnek érzi magát, rá kell kérdezni és megbeszélni, nem megmutatni mennyit ér. E 2 össze sem függ....

Ha ily témánál mindig kiakad, meg kell kérdezni, miért teszi, ez eléggé természetes.... Tudod... genetika.

2016. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!