Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak?

Hogyan barátkozzak?

Figyelt kérdés
Tudom, sok ilyen kérdés van, de nálam tényleg nem az a helyzet, hogy vannak barátaim, de hisztizek, hogy több kéne. Nem tudom, hogyan barátkozzak. Egyetemista vagyok, és hiába beszélgetek emberekkel, mikor egy ideig nem találkozunk, nem hívnak fel, hogy mi van velem, nem írnak facebookon (pl nyáron) vagy nem hívnak buliba se.. Nem tudom, hogy mit csinálhatok rosszul. Próbáltam én ráírni egy-egy ilyen emberre, de a sokadik alkalom után már kellemetlen.

2016. febr. 20. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Dr. Sheldon Cooper barátság algoritmus:


[link]


Szívesen! :)

2016. febr. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melyik egyetem? :)
2016. febr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

DOTE.

Az már csak a következménye ennek, hogy nem like-olja szinte senki a képeimet (haverok közül), nem követnek instagramon..stb Ez nem is zavar, hanem az oka zavar, hogy nincsenek igazi barátaim, haverjaim.

2016. febr. 21. 11:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Kár :) Én SZOTÉS vagyok. A törődést nem like-okban mérik, szóval ezen ne rágd magad. Az én képeimet se lájkolják sokan. Próbálok egyedül is programot csinálni magamnak. Nem rég kezdtem jógázni járni, és nagyon jót tett, nem csak a testemnek.
2016. febr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Tudom, sok ilyen kérdés van, de nálam tényleg nem az a helyzet, hogy vannak barátaim, de hisztizek, hogy több kéne."

Ilyen nem létezik.

1 barát bőven elég egy embernek. Ha valakinél ez áll fenn, nincsenek barátai, csak hiszi.

Keress olyat akivel passzoló személyiségetek van. Nem igazán egyetemen vagy nem csak pár embernél kéne próbálkozni. Nyugodtan menny oda idegenekhez is ha olyasmit látsz bennük, hallasz tőlük ami erre enged következtetni.

Ilyenekkel kölcsönösen fogjátok egymást keresni.

2016. febr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A gond ott kezdodik hogy baratokbol a minoseg szamit es nem a mennyise :)

Add onmagad mert ha azert szeretnek mert megjatszod magad akkor csak szenvedni fogsz

de ha kello magabiztosaggal nyitsz masok felo valaki elobb utobb ertekelni fogja :)

2016. febr. 23. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!