Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol, hogyan szerezhetnék...

Hol, hogyan szerezhetnék lengyel barátokat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék lengyelekkel ismerkedni és szeretném megtanulni a lengyel nyelvet is, viszont itt ahol lakom erre nincs nagyon lehetőségem. Így maradna az internet. Regisztráltam egyszer az interpals oldalra, hogy hátha... de végülis nem sikerült, most újra próbálkozom. Van esetleg valami más ötletetek?

2016. febr. 25. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell szerezni,mert a lengyelek amùgy is a barátaink :D
2016. febr. 25. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt is megpróbálhatod:

[link]


Van egy chatprogram, amelyet - úgy tudom - lengyelek fejlesztenek és használnak, ez a Gadu-Gadu.

Nem tudom: ez milyen lehetőséget ad (tudsz -e keresni bárkire ha nem tudod az ID számát), valamint hogy most mennyire népszerű, azt sem tudom.


Harmadik ötlet: keresel lengyelekkel foglalkozó Facebook csoportokat és segítséget kérsz.


Nem tudom merre laksz, ha közel akkor elmehets programjaikra (vagy megkérdezheted őket):

[link]

2016. febr. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az interneten barátokat nem lehet találni, legfeljebb ismeretségek köthetőek, bár az általatok említett portálok többsége inkább társkeresésre van kihegyezve. Ha lengyel baráti kapcsolatokat keresel, akkor oda kell utazni Lengyelországba, amihez érdemes egy adott közösséget kiválasztani, érdeklődési kör vagy egyéb kritériumok alapján. Értem ezalatt hogy evidens módon például a motorosok a motoros találkozókra mennek, a vallásos fiatalok az IVT-re ( [link] vagy a Taizé találkozókra, aki túrázni szeret az a Tátrába, aki meg az éjjel-nappali bulikat szereti az a Balti-tengerhez megy nyáron. Valamennyi pénz persze mindegyikhez kell, de nem horrorösszegekről beszélünk. Ha meg magyarként úgy mész oda hogy már tudsz akár egy keveset is lengyelül az leveszi őket a lábukról :)
2016. febr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!