Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fontosabbnak tarthatja valaki...

Fontosabbnak tarthatja valaki a párkapcsolatánál a baráti kapcsolatot, amiben volt szerelem, szex is a múltban?

Figyelt kérdés
Mért lehet egy embernek fontos ezen kapcsolat baráti jellegének a megtartása a párkapcsolata mellett?

2016. febr. 26. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg mellette tartja meg, nem helyette, sztem addig nincs gond.
2016. febr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt szerelmeim, párjaim, nem a barátaim.

Ha találkozunk véletlenül, akkor normálisan elbeszélgetünk. De nem keressük direkt egymást társaságát.

Illetve, ha valaki megkeres, az nem barátkozni akar, hanem újrakezdeni.

Szóval én nem tudok elképzelni barátságot volt párral, pont azért, mert sose barátságot akartak, hanem újrakezdeni.

Meg nem is stresszelném a jelenlegi páromat azzal, hogy én olyanokkal csinálok programot kettesben, akikkel korábban szexeltem. Nekem ez fura nagyon.

2016. febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Egy párkapcsolat ha nem jön össze, akkor nem nagyon beszéltek többé, míg a baráti kapcsolat az "mindig" ott lesz neked.
2016. febr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha 2 ember nagyon egymáshoz passzol, valószínűleg megpróbálják egymással de ha látják, szerelmi kapcsolatra nem alkalmasak egymásnak, megbeszélik, kiszeretnek másikból, ennyi. Ez egyáltalán nem befolyásolja baráti kapcsolatukat.

Egy batári kapcsolat hihetetlen mélységekbe eltud jutni.

Mert szerelmi kapcsolata akár kevesebb mint egy éves s baráti kapcsolata több mint 10 de más számokkal is, barátját régebb óta ismeri de ami számít, jobb kapcsolata. Nem számít milyen típusú. Az fontosabb amelyik jobb. Ez elég logikus.

"Mért lehet egy embernek fontos ezen kapcsolat baráti jellegének a megtartása a párkapcsolata mellett?"

Ez meg egy abszolút nem ide tartozó, eléggé hülye kérdés, mert semmiféle összefüggés van egy nagyon jó baráti kapcsolat megtartása és egy szerelmi kapcsolat léte között.

Ha ezek igazi kapcsolatok, tökéletesen megférnek egymás mellett.

2016. febr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsótól kérdezem: Mi van akkor ha ez barátság egy párkapcsolat mellett lett szerelemm,ami be is teljesedett.majd a női tag visszakozott...de előtte lebuktak....most pedig a kapcsolat baráti jellegének fenntartását akarják ugy h mindkettő maradt a párja nellett?

2016. febr. 26. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!