Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit érez irántam?

Szerintetek mit érez irántam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 13 éves, nyolcadikos lány vagyok. Van egy fiú osztálytársam, akivel nagyon jóban vagyok, sokat beszélünk, nagyon vicces és megbízható is. Nincs olyan téma amiről még ne beszéltünk volna (ebben benne van a szex is) és tényleg egymás legbizalmasabb emberei vagyunk. Sokszor mondja hogy nézte a mellem, hogy milyen jó fenekem van, hogy mindig feláll neki ha beszélünk neten, akkor is ha nem a szexről. Megbeszéltük, hogy ha nagyok leszünk és egyikünknek se lesz párja, majd szexelünk is egyszer legalább. Ez így leírva durván hangzik és k*rvásan, de legalább 9 éve vagyunk barátok, ismerjük egymást jól. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mit érezhet irántam? Szerelmes lehet belém, vagy tényleg csak barátság a miénk, egy kis szexuális vonzalommal? Kérlek ne nevezzetek k*rvának, élőben még meg sem öleltük egymást, és ez az egész inkább csak kamaszkori kiváncsiság, nem akar megerőszakolni :D nagyon köszönöm a válaszokat előre!

2015. márc. 4. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, nézd, ő még kisfiú. Nem találta még meg, és jó ideig nem is fogja megtalálni a tökeit. Addig pedig te vagy az egyetlen lány, akivel szóba mer állni. Ebből kifolyólag garantálható, hogy előbb-utóbb kötődni fog hozzád, de sok reményt ne fűzz ehhez a kapcsolathoz, mert útra fog kelni, és megdug minden lehetséges lyukat. Aztán valamikor 25-30 éves korában talán lehorgonyoz valaki mellett.
2015. márc. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, elképzelhető amit mondassz. Jöhetnek még válaszok!
2015. márc. 4. 16:43
 3/4 anonim válasza:
én is 13 vagyok (f) és nemtom ha így beszél szerintem lehet hogy lesz belőle valami remélem segítettem szia (bocsi ha hülyeséget írtam)
2015. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen neked is, én sem tudom mit érzek, szeretném hogy szeressen, egész nap rá gondolok, de mégsem hinném hogy szerelem...
2015. márc. 5. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!