Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék a barátommal?

Mit tehetnék a barátommal?

Figyelt kérdés
Nagyon jó haverok vagyunk, de állandóan őrületbe kerget. Mindig azért panaszkodik mert nem járunk már sehova sem együtt szórakozni, kikapcsolódni egy kicsit. Szóval én megszervezek mindent, hogy összejövünk és egy kicsit szórakozunk és az utolsó pillanatban ő beállít, hogy bocs nem tudok menni mert.... szüleimnél ebédelek.... valami jó megy a tvben amit meg akarok nézni.... Másnap meg megint, milyen jó lenne ha csinálnánk valamit együtt... Rengeteg alkalma lenne rá, de minden áldott alkalommal valami marhaság miatt kilép ... Már kezd nagyon elegem lenni ebből. Ha meg azt mondom, hogy hiába tervezek én, mert ő csak lefújja akkor vérig sértődik. Valaki tudna tanácsot adni?
2016. febr. 26. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Beszélj vele. Informáld ezekről.

"szüleimnél ebédelek"

Ez ő döntése.

"valami jó megy a tvben amit meg akarok nézni"

Ő döntése.

Mit akar jobban, azt megnézni amire bármikor neten keres, vagy veled lenni amiért folyamatosan szekál?

Segíts neki ezeket átlátni.

Ha megbeszélés közben "vérig sértődik" ok nélkül, miért beszélsz vele? És miért hívsz ilyen embert barátnak?

2016. febr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert már évek óta barátok vagyunk és ezt csak az elmúlt 1 évben kezdte el csinálni, fogalmam sincs miért. Már próbáltam beszélni vele, de egyszerűen képtelenség...
2016. febr. 26. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!