Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Osszevesztem a barataimmal de...

Osszevesztem a barataimmal de nem is ertem oket. Velemeny?

Figyelt kérdés

Szoval volt egy baratom akivel szakitottam mert egyszeruen mar nem szerettem.. Ez ot nagyon megviselte es az en barataim velem vesztek ossze azert mert en ezt tettem a fiuval de igazabol szemelyesen nem is ismerik a fiut es most igy a barataimmal vesztem ossze egy ilyen miatt es nagyon ellenen forditottak mindenkit kb.. Velemeny? Mit tudnek tenni szerintetek?:/

L/15


2016. febr. 28. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd el nekik szerintem, hogy te már nem szereted ezt a fiút, viszont nem bántottad meg semmivel, épp azért szakítottál vele, mert nem érzel iránta többet és ne hibáztassanak téged. Ez a te döntésed volt, hogy neked jó legyen, ha pedig egy ismeretlen ember pártját fogják, ahelyett, hogy a te érdekeidet nézik, akkor elég csúnya dolog tőlük. Mondd meg nekik ilyen esetben, hogy semmi közük ahhoz, te kivel vagy együtt, mert te sem szoktál bele szólni az ő dolgaikba, főleg, hogy nem is ismerik a srácot. A másik félnek pedig persze, hogy rosszul esik a szakítás, mert lehet ő még kedvel/szeret téged valamennyire, de erről te nem tehetsz. Ha annyira a barátnőid, akkor a te pártodat fogják majd. Nem vagy te ribi, csak volt egy barátod.. lehet irigyek, mert pl. nekik nem volt/nincs. Ne rágódj rajta túl sokat, majd megoldódik.
2016. febr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress igazi barátokat. Ezek túl buták és sose voltak barátok.
2016. febr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!