Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdjek a barátaimmal?

Mit kezdjek a barátaimmal?

Figyelt kérdés

16/L. Nincs sok barátom, mondhatni 5 van, és nem tudom hogy kivel hogy-miként törődjek mert egy-ketten elég furcsán viselkednek velem.

Szóval, más városba járok iskolába mint ahol lakok, és az osztályomból van a legjobb barátnőm. Őt csak tavaly szeptembertől ismerem, és nagyon jól kijövünk egymással, szeretünk hülyeskedni, mint az igazi barátnők..de mostanában kicsit megváltozott elkezdett másokkal is barátkozni és mig mással van/beszélget addig szószerint engem le se szar.

Aztán, az osztályból van 2 lány akikkel manapság egyre jobban kijövök + barátnőm, szóval igy 4-en egész jó barátnők vagyunk. Viszont ők is szeretnek külön lenni néha ill. van egy kis csoportjuk másokkal.

A 4. barátnőm pedig már nem is tudom, hogy barátnők vagyunk-e. Ő ugyanitt lakik a városban, és általános iskolában szóval 8 éven keresztül elválaszthatatlanok voltunk, legjobb barátnők meg minden. Ahogy elkerültünk gimibe, nagyon megváltozott a kapcsolatunk. Ő koleszos lett és szinte nem is találkozgatunk, chatelni is alig szoktunk és ha igen akkor is csak az én kezdeményezésemre, valahogy úgy veszem észre, hogy már nem érdeklem, legalábbis h nem akar többé barátkozni vagy valami ilyesmi.

Végül pedig van egy nagyon jó fiú barátom, akivel régen nagyon sokat beszélgettünk aztán valahogy eltávolodtunk egymástól, de most újra elkezdtünk barátkozni és találkozgatni.

Szóval nem tudom hogy kivel miként törödjek... egyedül nem szeretnék maradni, és szeretem a társaságot, annak is jobban örülnék ha több barátom lenne, de valahogy az osztály és suli közösség nem túl jó, úgy hogy nehéz barátokat találni.



2015. okt. 31. 21:56
 1/3 anonim válasza:
Találkozz és barátkozz azokkal többet akikkel jól érzed magad, ha más úgy viszonyul hozzád, hogy téged le se szar, akkor viszonyulj te is úgy hozzá.. VAGY ha nem akarod elveszíteni, akkor kérdezz rá, hogy miért távolodik tőled.
2015. okt. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát épp ez az hogy egyáltalán nem akarom elveszíteni egyiket sem.
2015. okt. 31. 22:37
 3/3 anonim ***** válasza:
ez sajnos a pubertás kornak egy hátul ütöje ami éppen veled zajlik hidd el többek között valószinű a kortársaidnál is ugyan ez zajlodik le egyszóval változáson mentek keresztül biologiailag és ez kihat a gondolkodásra is hidd el fog ez változni a legfontosabb hogy most a egy cél legyen a szemed előt semmiért és senkiért ne add fel az álmod ,még tanuló vagy szerintem a tanulásba fektes több hangsúlyt persze emellet fontos a barátkozás
2015. nov. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!