Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ráírjak a volt legjobb barátnő...

Ráírjak a volt legjobb barátnőmre? (többi lent)

Figyelt kérdés
Lehet, hogy "piti" dolognak tarjátok, de 15 nyarán a hozzám legközelebb álló (volt) barátnőmmel beszéltük, hogy lesz nála buli és, hogy örülne, ha a barátom és én ott lennénk. Rábólintottam, tökre örültem és mondta, hogy valahogy augusztus vége felé lesz. (ezt kb. július közepén beszéltük) Utána még nyáron találkozgattunk, nem beszéltünk erről már nagyon többet, annyiban maradtunk, hogy majd bevesz a csoportba és mindent megbeszélünk ott. Még találkozgattunk,(nem egy városban lakunk) viszont utána fél hónapon keresztül nem nagyon beszéltünk. Augusztus vége felé ráírtam, hogy egy pénteki napon ráér-e és erre ő azt írta, hogy "nem, mert tudod, jönnek a lányok". Hát gondoltam biztos nem akart elhívni vagy túl sokan lettünk volna, mindenesetre nem esett valami jól. Rákérdeztem a szombatra, amit meg lemondott. Utána már nem is feszegettem a témát, gondoltam, most szívesebben van más barátnőivel (gimi, új osztály, új társaság, friss párkapcsolat stb...) és vártam, hogy ő írjon. Hát nem írt. Még augusztusban összefutottam a barátjával tök véletlen és elmondtam neki, hogy ez rosszul esett amit így csinált velem, aki természetesen vissza mondta a barátnőmnek és utána írt nekem, hogy nagyon jó barátnő vagyok, hogy elhordom mindennek stb... Azóta nem beszéltünk, a szülinapomon írt facebookon, hogy boldog szülinapot, meg én is az övén, azóta semmi. Nekem nagyon rossz, 4 évig ő állt hozzám a legközelebb, mint barátnőm és egyre csak jobban hiányzik. Eddig mindent együtt csináltunk, az elején sportoltunk, aztán ahogy beléptünk a "kamaszkorba" eljártunk bulizni, csináltunk sok-sok hülyeséget, minden hétvégén együtt voltunk aztán egyszer csak ... Ti mit csinálnátok a helyemben? ő 17 én 16 vagyok. Légyszi ne írjatok hülyeségeket nekem ez fontos..

2016. febr. 28. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:

"nagyon jó barátnő vagyok, hogy elhordom mindennek"

Interneten keresztül basztam volna pofán.

"Azóta nem beszéltünk"

Örülj ennek... Féreg..

Én továbblépnék. Ilyen nem barát.

2016. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vagy pedig az ő bnői is beleszolnak a dologba csak a bnőd nem nyissa ki a száját sztem .Mert barátnőmmel beszéltük, hogy lesz nála buli és, hogy örülne, ha a barátom és én ott lennénk .
2016. márc. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!