Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hülyeség hogy haragszom a...

Hülyeség hogy haragszom a "legjobb barátnőmre"?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek első óta van egy nagyon jó brátnője,de egy idő után összevesztek (azóta is már vagy 100-szor összevesztek) aztán én jöttem és összebarátkoztam vele,de aztán kibékültek,és azóta velem is meg vele is jóban van. Én azt hittem hogy én vagyok a legjobb barátnője... egyszer mondta is hogy én vagyok a legeslegjobb brátnője az a másik lány meg a legjobb,de annak a lánynak azt mondta hogy ő a legjobbb barátnője,mert ha mondta volna hogy én meg a legeslegjobb akkor megsértődött volna... És én eddig annyira de annyira biztos voltam benne hogy én vagyok a legjobb barátnője,de néha éreztem hogy nagyon nem foglalkozik velem,magyarul leszart (sokszor)...És nemrég megkérdeztem hogy ki a legjobb barátnője,és azt mondta hogy én és az a másik lány és hogy nem tudna kettőnk közül választani,de én azt hittem hogy ez egyértelmű hogy én :(

És én nem olyan vagyok hogy csak velem legyen,máshoz ne szóljon,csak... (az a lány mindig nála alszik,vele van...)

És amikor azt mondta hogy nem tudna választani akkor már biztos voltam benne hogy nem én,mert nem meri elmondani.És úgymondva egy világ dőlt bennem össze mert én nagyon szerettem,és megtudtam hogy ő nem is annyira...

És mindig amikor mellettem ül akkor azzal a másik lánnyal levelezik meg minden,és akkor csodálkozik hogy miért vagyok olyan amilyen,miért érzem magam szarul... :(

Nem kéne rá emiatt haragudnom? :/



2015. márc. 27. 18:11
 1/7 anonim válasza:
beszéld meg vele csak úgy tudjátok tisztázni ezt a dolgot és jogosan haragszol rá szerintem.
2015. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

gondolom 10-12 körül lehetsz.

kicsilány, nem az a legjobb barátnő, aki annak mondja magát, hanem aki ott van veled a bajban, és te is ott vagy vele ha kell :) ez idővel fog kialakulni, nem pedig úgy, hogy azt mondjuk. legyél a barátnője, nem kell rá haragudnod amiatt, mert másokkal is barátkozik. te is barátkozz, ismerkedj. ilyenek miatt nem szabad szomorúnak lenni. fel a fejjel, fiatal vagy még :) a legjobb barátságok amúgy is középiskolában köttetnek. persze a kivétel erősíti a szabályt. csak mosolyogj :)

2015. márc. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia! Nos nehéz ügy... az üzidből nem sikerült levennem, hogy ez a csaj aki az állítòlagos legjobb barátnőd mennyire nem törődik veled. úgyhogy:

,,A" verzió: ha még kezelhető ez az ügy próbáljatok BESZÉLNI KETTEN EGYÜTT. Ez azért tenne jót szerintem, mert vagy kibékültök vagy összevesztek, (az utóbbi nem a legjobb de szerintem a bizonytalanságnál nincs rosszabb úgyhogy a beszélgetés tuti segít)


,,B" verzió: Ha nagyon bunkó veled a lány és te kezelhetetlennek tartod a barátságotok és nem foglalkozik veled és nagyon eleged van, HAGYD OTT. Nekem te teljesen normálisnak és jófejnek tűnsz, biztos találsz egy igazi barátnőt.


,,C" verziò: Ha nagyon ragaszkodsz hozzá, harcolj érte! Mentsd meg a barátságotok! Ha ebben viszont a másik lány nem párt akkor nem megy.



Egyébként nem vettem le az üzidből hogy milyen viszonyban vagy a harmadik lánnyal. De ha nyitott vagy ès nincs bajod vele, akkor esetleg felè is nyithatsz. Hármas barátság is lètezik ;)

2015. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek :)

14 éves vagyok

Csak annyiszor megbánt és ebből egy kicsit elegem van,bár hát többen is...végülis tudom,hogy még nem ANNYIRA vagyok nagy,még azért kicsi vagyok,de ahhoz képest annyiszor szomorú vagyok :(

Lehet megkéne vele beszélnem,csak félek azért hogy elveszítem,mert én nagyon szerettem,de őszinte szoktam vele lenni,de most nem merek :(

De köszönöm hogy ilyeneket írtatok :)

2015. márc. 27. 18:37
 5/7 A kérdező kommentje:

Most látom a harmadik üzenetet :)

Én a harmadik lánnyal is jóban vagyok és tudom hogy hárman is lehetnénk :) Már többször voltunk is,jó is volt... Csak én úgy érzem hogy én mindig kimaradok :(

Ők mindig ketten vannak,és úgy érzem kihagynak mindenből...

2015. márc. 27. 18:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Az élet nagy problémái, ebből a szaros ki a legjobb barátnőm témának akkora feneket kerítetek, miközben 2 év múlva kb az utcán se fogjátok megismeni egymást...

Tök fölöslegesen pörögsz ezen a témán egyrészt, másrészt mindenki azzal van jóban, akivel akar, baromság ez a legjobb barátosdi.

2015. márc. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez annyira gyerekes, de valószínűleg gyerek vagy még. A legjobb barátodra sosem haragudhatsz, érezhetsz néha csalódást vagy elhanyagoltságot, de egyik sem harag. Lehet a véleményetek eltérő és lehet a türelmetek is az, például egyikőtök hamarabb gurul méregbe, és máshogy vezethetitek le a stresszt, de igen, hülyeség, ha haragszol rá.


Az igazi legjobb barátnőnek is van még két-három másik legjobb barátnője, talán olyanok is, akiket te nem is ismersz. Ha ezen görcsölsz, azzal csak magadnak okozol álmatlan éjszakákat. Ezen túl kell lépni, és el kell beszélgetni. Kell egy kis megértés a te részedről is, és nem csak elvárni,hogy mindenki körülötted forogjon. Az igazi barátság a kölcsönös dolgokból áll.

2016. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!