Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet tehetős, gazdag,...

Hol lehet tehetős, gazdag, jómódú barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Vidéken élek és az itteni barátaim többsége átlagkeresetű (magyar átlaghoz viszonyítva). A többség gyárban dolgozik vagy egyéb más fizikai munkát végez, amit nem igazán fizetnek meg.


Már múlt évben is szerettem volna tágítani a szórakozási lehetőségeim. Szeretnék fesztiválokra járni, elmenni külföldre több helyre, de nemigazán van kivel. Múlt nyáron szerettem volna a Sziget fesztiválra is elmenni, de akikkel tudtam volna azok egyszerűen nem engedhetik meg maguknak, mert közel egy havi fizetésük csak a jegy és mellette akkor még semmit sem fogyasztottak.

A legtöbbjüknek az élete csak a munkakörül forog. Havonta 1-2szer összeülünk, de akkor is a labdarúgáson és a panaszkodáson kívül nem igazán esik többről szó. Pedig még csak a húszas éveink elején/közepén járunk.


Szeretnék új barátokat szerezni, de fontos, hogy jó anyagi körülményekkel rendelkezzenek.

Gondolkodtam azon, hogy felköltözök Budapestre, de nem tudom, hogy ott milyen lehetőségek vannak. Mivel nem egyetemi/főiskolai körökben mozognék nem tudom, hogy külsősként mennyire lehet ott beilleszkedni. Ismerőseim nincsenek Budapesten. 24/F



2016. febr. 29. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
El se olvasom, mert hányingerkeltő vagy..
2016. febr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pedig olvasd el, talán okosabb leszel egy kicsivel, hidd el nem árt.
2016. febr. 29. 12:48
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Hát az eléggé érdekes barátkeresési módszer hogy az angyagi helyzetét nézed. vidéken is vannak gazdagok. de sztem nem feltétlen ezen kellene hangsúlynak lenni
2016. febr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

Hát nem hiszem, hogy bárki is örülne ha valaki csak a pénz alapján keresne barátokat.

Miért nem mész el ahová szeretnél, ott ismerkedsz is.

2016. febr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nyilván nem csak az anyagi háttér számít, ahogy eddigi kapcsolataim során sem volt ez semmilyen esetben sem mérvadó. Csak adott esetben ezt is figyelembe venném ismerkedés szempontjából.

De ez nem rossz ötlet, hogy elmegyek xy helyre ahova már régóta szeretnék és ott ismerkedek helyben.

2016. febr. 29. 13:27
 6/14 anonim ***** válasza:
18%

:D a 3/4-ét elolvastam, aztán nevetve letekertem, hogy hangot adjak véleményemnek: Részvétem! :D

Viszont te nem is fogsz soha barátokat találni!

2016. febr. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Elég sajnálatos, hogy elolvastad a 3/4 és csak erre jutottál.
2016. febr. 29. 13:34
 8/14 anonim ***** válasza:
32%

És neked honnan van rá pénzed?

Ha te annyira tehetős lennél, akkor el tudnád vinni a barátaidat a te pénzedből ilyen helyekre, de úgy tűnik te sem vagy több náluk csak leakarsz húzni valami gazdagot, de reménytelen vagy.

2016. febr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

Beletapostál a lelkükbe,hogy szórakozni szeretnél egy kicsit :D

Ha ő tehetősebb és ki szeretné használni ezzel mi a baj? Ez miért fáj másoknak?

Nem dobja el a régi barátait csak újakkal szeretne megismerkedni,én megértem az érveit ha tehetősebb lennék én is mennék utazni mindent próbálnák kiélvezni 21.f

Szerintem menj el olyan helyekre ahova tervezted egyedül és ott helyben próbálj meg ismerkedni.

2016. febr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha gondolod, költözz fel Budapestre, ott százszor több a lehetőség. Sőt, ez az igazán jó ötlet, meg is válaszoltad a kérdésedet. Én nem ítélem el a hozzáállásod, ha kinőtted azt a közeget, amiben mozogsz, érdemes váltani. Amúgy is fiatal vagy, semmi nincs abban, ha az ember új élményekre vágyik új arcokkal. 24 évesen, ne viccelj:)
2016. febr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!