Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miről beszélgessünk? 16f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessünk? 16f

Figyelt kérdés
Én egy olyan fiú vagyok akinek ez az első párkapcsolata azaz eddig még nem volt barátnőm és igazándiból a pikánsabb része egy kapcsolatnak az tökéletesen működik(eddig 3x találkoztunk, 1x fent náluk akkor már picit elragadtak a kedélyek is)de a beszélgetés az nagyon nem megy mármint nem tudom miről lehetne beszélgetni alapjába véve nem vagyok egy túl beszédes figura és ebben még az ösztöneim sem tudnak segíteni ezért is fordultam most ehhez az oldalhoz a NORMÁLIS és segítőkész válaszokat megköszönném!! :)

2015. okt. 25. 20:35
 1/6 anonim válasza:

Politika, retorika, erotika, franckarika... Bármi.


Ha nem jönnek a szavak, ott vannak a tettek. Döntsd le vagy valami... Értékelni fogja, és jól jössz ki a szituból.

2015. okt. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikor mi jön éppen, ha olyan akkor időjárás, bevándorlók, család, mikor mi, soha sincsen megadott téma.
2015. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem akarok vészmadárkodni, de tapasztalatom alapján nem nagyon müködnek azok a kapcsolatok, ahol nem jön csak ugy magátol a téma, mármint hossztávon
2015. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez eddig elég rövid táv és a tettek azok bőven vannak ahogy én úgy érzem tudnék beszélni csak olyan dolgok jutnak eszembe amikről nővel nem szívesen beszélek szerintetek ilyeneket említhetek?
2015. okt. 25. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

miben más egy nő egy pasitól? nem log semmi a lába között?


szerintem értékelné is ha egy kicsit ugy is bánnál vele, mit a barátaiddal, én legalábbis nagyon szeretem az ilyet

2015. okt. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm asszem pont erre a válaszra vártam:) meg y zöld pacsi:DDD
2015. okt. 25. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!