Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam el a lánynak...

Hogyan mondjam el a lánynak hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon szeretek és nem tudom hogy írjam neki még. Már írtam neki más nyelveken is, hogy szeretem, már el is magyaráztam, de annyira nagy az érzés, hogy el akarom mondani neki mennyire nagyon, csak félek hogy zavarni fogja, hogy ezt folyton mondogatom, mennyire szeretem. (bocsi a szóismétlésért)

2016. márc. 1. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért kell elmondani ? Másból is kiderülhet. Sőt, az igazi szeretetet nem kell kimondani, Elég, ha a tettekből, megnyilvánulásokból látszik.
2016. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Hogy mondjam el, hogy várok rád, hogy szeretem a bőröd illatát?"


Az én időmben sláger volt.

Viccet félretéve, ha már elmondtad neki, több nyelven, felfogta ( gondolom legalábbis hogy nem gyp-s ), akkor hagyd békén. Találkozzatok, ha akartok. Ha meg nem, hagyd rá.

2016. márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ebben az esetben verset kell írni hozzá
2016. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2016. márc. 2. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!