Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék barátokat szerezni?

Hogyan tudnék barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok Nógrád megyében élek és valamiért nem nagyon tudok új barátokat, ismerősöket szerezni. Akiket a barátaimnak hívtam azok vagy elköltöztek vagy elárultak... Ötleteket tanácsokat előre köszönöm! :)

#barát #találni?
2016. márc. 2. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Beszélgetni kell idegen emberekkel. Új kapcsolatok szerzése.


23/F

2016. márc. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kinek árúltak el? minek kellenek barátok?
2016. márc. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Minek kellenek barátok?! Mivel az ember társas lény és jó ha van mellete valaki akivel mindent megtudnak beszélni jót és rosszat egyaránt szerintem!
2016. márc. 2. 16:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Az árulásra én is kíváncsi vagyok.


Beszélgess többet idegen emberekkel, járj el szórakozni (nem kell a kifogás) és hidd el, lesznek barátaid.

2016. márc. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Árulás alatt azt értem hogy olyan dolgokat mondtak el másoknak amit én csak velük álítólagos barátaimmal osztottam meg! Járjak el szórakozni ez jól is hangzik de kivel? Egyedük?? Mennyek oda idegenekhez hogy "Helló nemakarsz barátkozni vagy mi? Főleg egy ilyen kihalt megyében.. Ja és köszönöm a válaszokat! :-)
2016. márc. 2. 17:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Talán ha megapprobálnál az interneten ismerkedni, az könnyeben menne.:)
2016. márc. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Interneten én is gondolkodtam már hogy esetleg lehetne.. De mégis milyen weboldalon? Fb-n vagy esetleg tudnál ajánlani valamilyen oldalt?
2016. márc. 2. 17:39
 8/9 anonim válasza:
Én tudok ilyen oldalt. :)
2016. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És el is árulnád nekem? :-)
2016. márc. 2. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!