Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az hogy drogot használt normális?

K1zs kérdése:

Az hogy drogot használt normális?

Figyelt kérdés

Van egy haverom akivel nemrég vettem fel megint a kapcsolatot és hát csodálkoztam milyen dolgokat csinált. Rászokott a cigire, és visszahallottam ahogy wc papírból, v gurigából csináltak maguknak jointot.

Fiatalság bolondság tudom, de ezt én nem tudtam annyira poénnak venni mert azért wc papírból jopint? Az szerintem k...szott gáz. Vagy egy kis lazulásnak fogható fel?

Olyan mélyproli dolog ez szerintem h köpni-nyleni nem tudtam.

Meg ez a hozzáállás, h "NA ki a Jani".. arcoskodás stb.

Egy felnőtt ember, 22 éves, önálló keresettel (elég jó körülmények között él) de nem tudom.. ennek meglehet a böjtje, v csak fiatalkori buli része?

Hozzátenném azokkal az emberekkel van igazán jóba akik burokoltan vagy nyíltan "rajonganak" érte.

Velem azért is szakadt meg a kapcsolata, nem keresett, de én őt sokszor, aztán mág nem is beszéltünk, mert én nem voltam hajlandó lemondani erről a mellé rendelő viszonyról, és ha már valaki a barátom akkor ne alá fölé rendelt legyen az a kapcsolat.

(mind ketten fiúk vagyunk)



2016. márc. 3. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak akik tanulnak az évek alatt, lesz pénzük, családjuk, vagy ezeknek pont az ellentéte, viszont valakinek nincs vagy csak nagyon korlátozott mértékben van fejlődőképes személyisége. Ő ilyen, megrekedt azon a régi szinten.
2016. márc. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu. Wc papír gurigából nem is lehet jointot csinálni.
2016. márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem..ha nincs papír akkor blokk vgy egyéb hasonló anyagú cucc ha megragad egyáltalán, nade wcpapír guriga?? Az kartonból van.. Esélytelen.. Max valami pipa féleét lehetne kifarigcsálni belőle, de kétlem.. Wc papírból meg pláne nem lehet mert egyszer megnyalod elszakad és valósziínűleg szarul ég, ha ég egyáltalán.. Úgyhogy ja kamu az egész..
2016. márc. 7. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!