Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hogyan mondjam...

Szerintetek hogyan mondjam meg haveromnak hogy ne szokja meg hogy mindig az én laptopomat használja?

Figyelt kérdés
Mindig átjön és elkéri.Elég sértődös nem akarok bunkó lenni vele.

2016. márc. 8. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lejmolósokat sosem lehet szépen leépíteni, hiszen pont azzal keltik a bűntudatot, hogy ha nem adsz, még te leszel a rossz. Talán a legtisztább az, hogy azt mondod, elromlott, erre nagyon nem tud mit mondani.
2016. márc. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Így, kerek perec! :D Hazudni hülyeség, úgyis kiderül, hogy jó, úgyhogy mondd meg neki, hogy nem adod oda mindig. Pár alkalom az oké, de ebből nem lesz rendszer. Ennyi. Ha ezen megsértődik, akkor jó is, hogy elment, hülyékkel nem kell foglalkozni.
2016. márc. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem így: figyi haver, nem akarlak megsérteni, de zavar hogy állandóan az én laptopom használod.


Ezután nemigen fogja elkérni.

2016. márc. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!