Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen dolog az szerintetek,...

Milyen dolog az szerintetek, ha a haveromnak az anyja beszélgetni akar velem, meg akar ismerni?

Figyelt kérdés

Egyszer amikor találkozok azzal a haverommal.

Ez nem furcsa dolog, hogy miért érdekli ennyire ki vagyok?


2015. okt. 17. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
A haverod anyja olyan neked mint a haverod csak kicsiŰt idősebb és több komolyságot, tiszteletet adj neki.Mi van abban ha meg szeretne ismerni.Vagy jó hatással vagy rossz hatással vagy a fiára és erről beszélni szeretne veled.Vagy felajánlani, hogy ott is lehetnétek ne csavarogjatok annyit.Vagy kinőtt ruhákat akar adni neked,. Ki tudja?Menj csak el hozzá.
2015. okt. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Biztos sokjot, vucceset mesel rolad hvarod. Vagy sok rosszat. En is ismerem tobb haverom szuleit. Ez nornalis szerintem.
2015. okt. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Általában normális dolog, hogy a szülő kíváncsi rá, kikkel tölti a gyereke a szabadidejét. Én az összes közelebbi barátom szüleit ismerem, és ők is az enyémeket. Mondjuk ezalatt a gyerekkori barátokat értem, akikkel átmászkáltunk egymáshoz és persze találkotunk a szülőkkel is. :)

Egyébként fiú vagy, vagy lány? Hány éves? És milyen szoros a barátságotok? És miért találod ezt furcsának? Az édesanya közeledését furcsállod, vagy úgy gondolod, hogy semmi köze a gyereke haveri köréhez? :)

2015. okt. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom szeretik tudni mikor kivel lógsz, szeretnének megismerni téged és ehhez ismerni kell a haverokat is valamilyen szinten.
2015. okt. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam ebből volt egy oltári nagy kavar,hogy nem ismerhette meg anyum a barátnőmet.


Megismertem legjobb barátnőmet egy munkahelyen,rengeteget lógtunk együtt,munka után nála kávéztunk,én nagyon hamar megismertem a családját,jó viszonyban lettem velük. Viszont vmi oknál fogva barátnőm nem akart fel jönni hozzánk,mert hogy ő fél a szüleimtől,fél az előítéletektől és stb. Elején oké.De aztán eltelt 3-4 hónap és a szüleimnek fogalmuk sem volt,hogy én kivel töltöm a szabadidőmet,kihez megyek át. Bulizni se nagyon akartak elengedni,mert nem ismerték. Rengetegszer kötöttek belém. Hiába mondtam barátnőmnek,hogy gyere már te is fel párszor,legalább hagyj lássanak,mert bele gondolva milyen rossz lehet,hogy nem tudják ki fia borjával lóg együtt a lányuk.Ebből rengeteg nézet eltérésem volt. Aztán anyum mindig mondta,hogy de jöjjön fel,meg szeretné ismerni. Most már 2 év eltelt és hála istennek nincs probléma.Szüleim megismerték.De az elején nagyon rossz volt.Ebből voltak más családi ügyek is,de azokat nem írom le.


Lényeg,hogy menj fel ismerkedj meg az anyjával,különben lehet haverod fog szívni.Nekem konkrétan lelkileg megterhelő volt kb fél év.8 kgot is lefogytam a stressztől,a folytonos veszekedések,a szüleim teljesen kikészültek,de én még jobban.


23/L

2015. okt. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!