Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok az ilyen 13...

Mit gondoltok az ilyen 13 éves lányról? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Hogy is kezdjem? Nah, ugye 7.-be járok és év elején jött egy lány aki ránézésre, kedves, csöndes, közepes tanuló.

Hát nagyon félreismertem. 4 hétig voltam a barátnője, csak azért mert, megtudtam, hogy cigizik, energiaitalozik, nem tanul, hetente cserélgeti a pasijait.

Tudom, hogy semmi közöm, nincs a magán életéhez de úgy néz rám mint akit meg akar ölni... Az egész osztály utálja, mert bűn ronda és tud összesen 2 szót mondani: Dikk, ember. Ennyit. Na beszélek a külsőjéről. Fél év alatt egyre több vakolatot tett magara. A szemoldoke felső részét borotválja! Es hozzá fekete szemceruzaval olyan sötétre kihuzzaaa... De nem is egyforma. Olyan különbség van azok között, hogy még a 3 eves kishúgom is szimmetrikusabbat tud rajzolni. Tömi a m*llét. Ezt honnan veszem? Egyik nap nagyobb, utána kisebb lesz. De direkt olyan k*rvás ruhákat vesz fel, hogy látszódjon, hogy neki van m*lle. A s*gge... Pfujj. Mindig feszulos cica nadrágot vesz fel. De lapos s*ggre? Jo hadjuk. bocsi a helyesírásért. Irjatok véleményt. Bármit kérdezhettek, és segítsetek.!!!



2016. márc. 8. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz tőle semmit, akkor egyszerűen hagyd figyelmen kívül. És a probléma megoldva.
2016. márc. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy jó nagy ribi lessz belőle, ja, hogy már az, bocsika
2016. márc. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon bejöhet neked... :D

Azért lógtál vele 4 hétig mert cigizik és energiaitalozik?:D

Dobott a csaj, feletsd el, majd jön másik...

2016. márc. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Le lehet pontozni de én csak az igazat mondtam amit a kérdező is leirt
2016. márc. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát vannak hülyék, mit csináljunk vele? Hagyd ott, vagy kinövi, vagy éhenhal, vagy bejön neki az élet és luxusqrva lesz belőle lelkiismeret nélkül.
2016. márc. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, és nem azért lógtam vele mert cigizik stb. Hanen azt hittem, hogy rendes lány aki lehet a barátnőm
2016. márc. 9. 06:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell vele törődni. Az ilyen kis ribizligizik szoktak 14 évesen kukiról kukira szállni, míg egyszer csak teherbe nem baccák, aztán nézhet. Nem kell vele barátkozni, úgy is többre fogod vinni, mint ő valaha is.

Az ilyen figyelemközpontú emberek ellen az a legjobb fegyver, ha nem vesznek róluk tudomást. Csináljatok úgy, mint ha nem is lenne.

2016. márc. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!