Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezdjek el változni?

Hogyan kezdjek el változni?

Figyelt kérdés

Egy ideje elszállt velem a ló és nagyon rossz embernek érzem magam...Persze nem csak én,mások is gondolják így. Megbántom azokat az embereket ,akiket a legjobban szeretek. Barátaim,szüleim...Idegbeteg is vagyok,ha valamivel feidegesitenek nem bírom ki,hogy ne szóljak be es ennek a következménye,hogy megutálnak...Tudni kell rólam,hogy nagyon erzékeny vagyok és barmelyik pillanatban elsírnám magam, mert mindenki rossznak hisz. Régen nem ilyen voltam,szeretnék megváltozni,de nem megy.Mit tegyek? Annyira erőszakos és bunkó vagyok, hogy saját magam is megutátam,...

Csak normális válaszokat írjatok légyszi.!



2016. márc. 11. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez mar egy nagyon jo lepes, hogy beismered a hibaidat. Akarhanyszor egy ujabb "duhrohamot" kapnal, emlekeztesd magad a fentiekben leirtakhoz! Egy ido utan ez rogzulni fog, es ujra a regi leszel.
2016. márc. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó kezdet, hogy látod magadon, és hogy megvan benned a szándék a változásra.


Én még egy újabb adalékkal egészíteném ki a dolgot:

változott valami az életedben, ami elhozhatta ezt a lelki változást is? Pl. új munkahely, lakóhely?


Csak mert pl. mikor anyósomékkal kellett évekig együtt laknom, és tudni kell, hogy én meg a zajt viselem nagyon rosszul, attól leszek zaklatott, akkor én is kezdtem idegbeteg lenni, mert anyósom reggel 6-tól estig hallgatta folyton a rádiót és tévét szinkronban, én meg folyton kialvatlan voltam, nem tudott "kisimulni a lelkem".

Viszont azután, hogy elköltöztünk, szép lassan lenyugodtam, és lehettem az a békés, csendes ember, aki alapvetően vagyok.


Ha esetleg rendszeresen kialvatlan vagy, vagy olyan a munkád, lakókörnyezeted, amiben van felzaklató tényező, akkor szerintem amíg nem iktatod ki, nehéz lesz lenyugodnod. Gondold át ezeket, és sok sikert kívánok!

2016. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 vurugya béla válasza:

Ezt gyakorold:

Minden helyzetből nézz ki egy kicsit, hogy a másiknak hogy esik. Úgy érzem, nálam már szinte rutin, hogy ne csináljak olyat mással, ami nekem rossz lenne. Persze, nem mindig működik tökéletesen, de nagyon sokat segít.


És nagyon bátran használom ezeket a szavakat:


Bocsánat, köszönöm.

2016. márc. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a válaszokat! :) Azt hiszem haladok. :)) Egyébként 15/L vagyok.
2016. ápr. 13. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!