Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan kezdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan kezdjek hozzá? Azt gondoltam, hogy jó ez így, de kezd változni a véleményem.

Figyelt kérdés
A húszas éveimben vagyok, soha nem volt még barátnőm. A napokban számoltam össze, hogy összesen három lánynál próbálkoztam az életemben, egyszerűen nem érdekelt a dolog túlságosan, azt gondoltam, hogy nekem soha nem kell barátnő, mostanában viszont azt veszem észre magamon, hogy zavar ez az egész. Hogyan változtassak? Sajnos tele vagyok gátlással és elfojtott érzésekkel, ami nem segít a dolgon. Köszönök minden választ!

2015. okt. 29. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a külsőddel van probléma azon lehet változtatni, de addig nem fognak elfogadni amég te sem fogadod el magad. És ha valaki megtetszik akkor lépj az ügyben, ne foglalkozz azzal h mi lesz utánna.
2015. okt. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egy jó pszichológust javasolnék. Nem viccből. Alapos beszélgetéssel helyre kerülne mit szeretnél, hogyan, mikor.
2015. okt. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Ha a külsőddel van probléma azon lehet változtatni, de addig nem fognak elfogadni amég te sem fogadod el magad."


Én elfogadom magam, ezzel nincs probléma, külsőre átlagos vagyok szerintem, azzal nincs baj.


"És ha valaki megtetszik akkor lépj az ügyben, ne foglalkozz azzal h mi lesz utánna."


Igazad van, ilyenkor szoktak jönni a gátlások :)

2015. okt. 29. 08:09
 4/8 A kérdező kommentje:

"Én egy jó pszichológust javasolnék. Nem viccből. Alapos beszélgetéssel helyre kerülne mit szeretnél, hogyan, mikor."


Ez jó ötlet, van abban valami, hogy én sem tudom igazán, mit szeretnék, plusz ehhez hozzájön az is, hogy egy alakuló párkapcsolat helyzetével sem tudnék mit kezdeni.

2015. okt. 29. 08:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Sok önismeret kell ahhoz, hogy eltervezd mit szeretnél. Ha ennyire gátlásos vagy, illetve úgy érzed vannak elfojtott dolgok benned. Ez miatt a pszichológus sem rossz ötlet,de azért nem feltétlenül kell :)


Én könyveket ajánlanék elsősorban a témában. Párkapcsolatokról,szerelemről,önismeretről keresgélj a neten.


Úgy gondolom(persz lehet nem így van!), hogy alapvetően mindenki társra vágyik,és szerelemre,biztonságra. Remélhetőleg ezzel te is így vagy,és ezért érzed most, hogy valami változás kellen :)


vmi jó közösségi sport(nem konditerem,mert ott nem lehet szerintem ismerkedni!),hobbi, barátokkal való találkozás is sokat segít!

2015. okt. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha pszihológushoz mennél, inkább írj nekem. Jobb vagyok és ingyen "dolgozok".

ha minden szituációt logikusan, kívülről realizálsz, tudatosan eltudod magadban tüntetni vagy szinte nullára redukálni összes gátlásodat.

Sok sikert. Írj ha kell segítség.

2015. okt. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os: képzettség nélkül amit ajánlasz, félelmetes. Az pedig, hogy nem méred fel a súlyát annak, hogy hatással vagy más életére, még félelmetesebb. Kóklerek csinálnak ilyet, nulla felelősségérzettel.
2015. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A netes társkeresőket javasolnám.

Kitartással és ne görcsösen akarással próbálkozz.

2015. okt. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!