Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak most?

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Van egy ember akivel egy ideje beszélek, de már nem akarok. Mert előtte volt egy személy akitől eltiltottak és csak azért kezdtem el vele beszélni h tereljem a gondolataim a másik illetőről. Az a helyzet h akivel most beszélek egyáltalán nem érdekel engem és nem akarok vele beszélni mert untat is nem igazán érti amit mondok és nekem arra lenne a legnagyobb szükségem h megértsenek. Nem tudom mit tegyek mert nem nagyon szeretném megbántani.

2016. márc. 11. 16:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Akitől eltiltottak totál egy hullám hosszon voltunk, és jó volt a humorérzéke, csodás volt a személyisége, és teljesen értette mire gondolok.
2016. márc. 11. 16:39
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt leszögezném hogy semmiképp nem akarlak megbántani, de ha te tényleg csak azért barátkoztál vele hogy ne magadba dolgozd fel az "eltilást", hogy a társaságába menekülj, akkor te emberileg egy hulladék vagy.

Hogy mit csináljál? A legtöbb amit tehetsz az az hogy őszintén elmondod neki mi van. Ebből jól nem fogsz kijönni, szerintem vagy megharagszik rád vagy lefog sz*rni és nem szól hozzád többet.


Szép estét!

2016. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy eltiltottak egy embertől? Mégis hány éves vagy, hogy megmondják kivel beszélhetsz, és kivel nem?
2016. márc. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!