Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerelmes vagyok a legjobb...

Szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe?

Figyelt kérdés

Meg néztem a multkor egy yaoit .. nagyon tetszett, de azóta elkezdtem kicsit gondolkozni milyen lenne ha a legjobb barátnőmmel akit már ovis korom óta ismerek együtt lennénk.


Tudom őrültség az egész és biztos csak az anime miatt zakkant meg az agyam, de nem értem..

Néha annyira cuki és úgy magamhoz ölelném. Volt már egyszer egy barátom, másfél évig együtt voltunk. De ez amolyan gyerek szerelem. Azóta érettebbnek tartom magam.


Szokott olyat csinálni hogy nekem szalad én meg elkapom, bár néha elég furán sül el.. és ha nem sikerül csak ledermedve néz pár ember a suliban.


Tehát a lényeg hogy mostanság komolyan gondolok arra hogy milyen lehet megölelni ÚGY.. és átkarolni meg értitek. :3

Sokszor jár az eszembe (de ez már kb. évek óta) milyen jó lehetne fiunak lenni, és hogy mennyi mindenben más lennék mint az általában előforduló mai fiúk, én küzdenék egy lányért a helyükben.. és nem facebookon írnák neki ennyit hogy leszel a csajom és szevasz.


Tehát lényegében nem akarom ezt elhinni. Nem tudom mi lehet velem.


-/Lány



2016. márc. 11. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak szereted. No, meg szerintem kicsi vagy még, olyan 13-14 körül, ugye? Nem hiszem, hogy a saját nemedhez vonzódnál, egyszerűen szereted és kész. Mellesleg lányok vagytok, nektek szabad egymást ölelgetni, úgyhogy simán öleld meg, ha szükséged van rá. :D Ez valószínűleg így az igaz szeretet, amit én is minden barátom iránt érzek. Csak én nem akarom őket megölelni, legalábbis a fiú barátaim nem. A lányokat oké, de azért, pls. Na, érted. :D Úgyhogy ne izgulj, nincs itt probléma. :)
2016. márc. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,nekem mindig is madarak jöttek be,szerintem ez a normális,gondolkodj el ezen te is.
2016. márc. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idösek vagytok? Mikor szerettél volna f lenni? Miben lennél más? (Ezt a "küzdés" dolgot probáld meg elfelejteni!) (Priviben is válaszolhatsz.)
2016. márc. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

1) Yaoi ???

2) ??? :O

3) www.google.com

4) -.-

2016. márc. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Blade Bone ***** válasza:
10%
Nem helyénvaló b..zinak lenni.
2016. márc. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ú, Audi jel didkókból!
2016. márc. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy belé szerelmes, hanem eltorzítja a még kiforratlan személyiségedet az interneten elérhető sok szemét.
2016. márc. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 heloszia28 válasza:
én megnéztem a sakura tricket kb 1 éve és gondolkoztam hogy milyen ahw lenne már ha mi is úgy lennénk mint az animébe, és ő lenne Yuu-chan én meg Haruka *-* és azóta rájöttem hogy tényleg szerelmes vagyok a lányba.
2019. nov. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 heloszia28 válasza:
Blade Bone..... homofób fasz.
2019. nov. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!