Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Eltávolodunk a legjobb barátnő...

Eltávolodunk a legjobb barátnőmmel. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Általános suli elsőtől van egy lány,aki a legjobb barátnőm. Tényleg,a szüleim után benne bíztam meg a legjobban 100%-ig. Mindent tudott rólam,mindent elmondtam neki a legapróbb dolgokig,mindent együtt csináltunk,együtt lógtunk mindig,mindig ott voltunk egymásnak, szinte a gondolatunk is egy,kitaláljuk mire gondol a másik.. szinte már a testvéremnek tartottam,nem mint barátnő. 18 évesen terhes lett, a pasi nem vállalta és egyedül neveli a kisfiát,ebbe is mindig mellette álltam. Most fél éve van egy barátja,akivel ilyen se veled,se nélküled kapcsolatban vannak és csak kihasználja a fiút.. én megmondtam neki,hogy nem ezt érdemli,erre ő megharagudott 4 napig nem beszéltünk,és mindenkinek azt hangoztatta,hogy én féltékeny vagyok,stb.. kibeszélt a hátam mögött,amit letagadott a szemembe. Most az a fiú a mindene,2 hete meg még elhordta mindennek.. van egy olyan érzésem,hogy eddig csak azért kellettem neki,mert én voltam csak mellette,más barátai nagyon nincsenek. Mostmeg hogy ott a barátja,rám már nincs szüksége. Tegnap kiosztottam,de hiányzik.. ti mit tennétek a helyemben? megbeszélnétek a dolgokat vagy örökre elfelejtenétek? Vannak más barátnőim is,de ő olyan volt,mint a másik felem.. de nem tudok benne megbízni már. 19/L
2016. márc. 13. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd, a legjobb barát a kritikádat is értékeli. És soha nem beszél ki a hátad mögött. Fiatalok vagytok, nagyon fiatalon lettetek barátnők, megesik, hogy mivel az életetek más irányba megy, a kapcsolatotok átalakul. Én is arra tippelnék, hogy támasznak jó voltál, mikor nehéz helyzetben volt, de a véleményedet nem igazán értékeli.

Biztos, hogy neki is nehéz, egyedülálló anya lett, vágyik egy jó kapcsolatra, így lehet hogy egy kissé nehézkes kapcsolattal próbál kompromisszumot kötni. De ez nem indok arra, hogy így ellened forduljon, alázzon, meg a szemedbe hazudjon. Ha tényleg ez történt, akkor ő már nem az a barát, aki eddig volt. El kell fogadnod, hogy már nem a "testvéred", ahová a féltékenykedés meg az áskálódás éket ver, annak vége. Ez nem azt jelenti, hogy nem maradhattok barátok, de hogy át kell értékelned a szerepét, az biztos. Ahogyan ő is átértékelte a tied. Te is azt mondod, érzed, hogy már nincs meg a bizalom. Nem is csoda. Erőltetni meg nem lehet a dolgot. Azt javaslom, gondolkodj ezen és engedd el a kapcsolatotoknak azon részeit, amik már nem működnek. Sokkal könnyebb lesz, ha nem kapaszkodsz görcsösen abba az emlékbe, amit kettőtökről őrzöl.


Nekem a gimis barátnőm változott meg nagyon az elmúlt években, sok kardinális dologban nem egyeznek már a nézeteink, így átértékeltem a helyzetet, tavaly történt egy árulás részéről. Nem vesztünk össze, de azóta tudom, hogy a legjobb barátot már nem benne kell keresnem. És mióta átgondoltam ezt és szem előtt tartom, azóta nem rágom magam feleslegesen olyasmin, ami elúszott.

2016. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Neked ilyen kell? Hűha..
2016. márc. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!