Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nős férfival "barátság"?

Kamilla80 kérdése:

Nős férfival "barátság"?

Figyelt kérdés

Kívülállók véleményére vagyok kiváncsi.

Van egy férfi, akivel pár évvel ezelőtt ismerkedtem meg, és amolyan chat "barátság" alakult ki köztünk. Személyesen nem találkozunk (ami nem rajtam múlik). Felesége van, és mivel van köztünk nem kevés fizikai vonzalom is, ezért ez az ő szempontjából (állítólag) kockázatos lenne. Napi szinten beszélgetünk, chaten, mindenről. Az elején részemről több volt a dolog, személyes találkozások is voltak akkor.... Ő kérte hogy ezzel álljunk le, mert nem szeretné megcsalni a feleségét, viszont elég közel jártunk hozzá. Szóval nem rövid ideje beszélgetünk napi szinten chaten, és bevallom ha nem lenne, hiányozna. Viszont nekem sokszor nagyon nehéz "csak" barátként gondolni rá, mert a beszélgetéseink során elég közel érzem magamhoz. Feltettem neki a kérdést, hogy ez neki miért jó? És a válasz elgondolkodtatott. A feleségével nem tud beszélgetni, nem érti meg, nincsenek egy hullámhosszon. Viszont gondoskodik a gyerekeiről, főz, mos, elvannak. Szóval nekem ez magas. Akkor neki tulajdonképpen a felesége háztartási alkalmazottnak és szexelni kell, én pedig társalkodónőnek? Igazából azt nem értem, ha köztünk ez úgyis csak barátság és nem akar többet, akkor miért nem tudhat rólam a feleség? Engem eléggé bánt, hogy csak chaten dumálhatunk....Se telefon, se tali. Őszintén szólva néha ott tartok, hogy ez nem vezet sehová, hisz ezt barátságnak sem lehet igazán nevezni. És nem fair sem a feleségével szemben, sem velem szemben. Úgy néz ki a dolog, hogy én vagyok az a nő, aki megérti, meghallgatja minden problémáját, arról a nőről is, akivel együtt él. Nekem ez marad. A feleségét meg viszi Olaszországba stb... De mi személyesen nem talizhatunk, mert kockázatos neki a közelségben. Úgy érzem hülyére vagyok véve. Szerintetek? Pasik véleményét is várom!


2016. márc. 14. 14:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod. Lelki szemetesládának használ.
2016. márc. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
tényleg jól látod. Otthon az asszony főz, mos, vasal rá, neveli a gyerekeket, van kivel időnként szexelni, van kit ágyba vinni, minden fizikai igénye ki van elégítve, te meg ott vagy a szellemire. Hülye lenne eldobni a feleségét meg a komplett életét érted, mikor így megkap mindent, amit akar.
2016. márc. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Szerintem is csak kihasznál. 28/F
2016. márc. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 TR75 ***** válasza:

Szerintem a feleség ezt megcsalásként értelmezné. Valószínűleg szereti a feleségét, de az a helyzet, hogy a férfiak egyszerűbb szerkezetek ilyen szempontból, könnyű őket táncba vinni.

Szerintem ebben az esetben neked kellene megtenned azt a lépést, hogy kilépsz. Nálad ez már egyértelműen átlépte azt a bizonyos határt.

A férfi viszont egyértelműen hibázott, hogy belement ebbe az... "akármibe" veled, nem lett volna szabad, ingoványos terület. Persze, részben érthető. Olyan témákról is beszélhet veled, amiket a feleségével nem tud megbeszélni. Még csak azt sem mondhatom, hogy én nem mennék bele ilyesmibe az ő helyében. Valószínűleg amúgy is könnyebben barátkozik nőkkel, mint férfiakkal (bár ez csak egy tipp). Nyilván egyik lépésből következett a másik, és szépen belecsúszott a szituációba.

Kompromisszumnak tűnhet, ha csak cseten beszélgettek, de... Gondolom, érzed, hogy ez legalábbis necces...


Szerintem.

2016. márc. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Miért használna ki? Ő tisztázta, hogy ennyit vár tőled.


Nekem is van pontosan ilyen netes barátom, de mindketten kapcsolatban élünk. Megbeszéljük a gondjainkat (főleg a párkapcsolatit, hiszen azt nem mindig lehet otthon), és megállunk ennyinél.


Az a probléma nálatok, hogy te szingli vagy és szeretnél vele lenni, ő meg nem. Ha majd lesz pasid, ő akkor is ott lesz neked lelkizős társnak, ahogy most is.

2016. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Jól kihasznál, de csak ameddig hagyod. Nem is értem miért jó ez neked, hiszen nem hinném hogy szeretővé akarsz degradálódni, másra meg nincs esélyed. Vagy lelki szemetesláda, vagy szerető leszel, vagy kilépsz ebből a "kapcsolatból" és keresel egy normális, elérhető párkapcsolatot.
2016. márc. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
:-( Hát én is így érzem. Furi az egész, mert várja hogy belépjek chatre, és többnyire ő kezdeményezi a beszélgetéseket. Egy idő után már tényleg csak barátként gondoltam rá, akkor elkezdte elhúzni az orrom előtt a mézes madzagot..... Szexchat stb is előfordult nem egyszer, konkrétan feltette a kérdést, hogy lennék-e a szeretője .... Én hülye igent mondtam. Persze utána úgy tett, mintha nem is került volna szóba a dolog. Csinált egy új e-mail címet női névvel, azon chatelünk. Mintha attól tartana, hogy lebukik.... Néha úgy gondolom, hogy egyszerűen nem lépek be többé chatre. Ha kicsit is számítok neki, keresni fog másképp. Ha pedig nem, akkor annyit is ér az egész. Nekem a hiúságomat bántja, hogy engem titkolni kell, holott csak dumálunk. A köztünk levő fizikai vonzalomra célozva mondta egyszer, hogy a vonzalom kevés egy kapcsolathoz. Azt válaszoltam neki, hogy nem én vagyok az a nő, akivel csak a vonzalom működik..... A felesége elég buta sajnos (hát ha ugy vesszük én sem vagyok okosabb, hisz nem tudok kilépni ebből a szituból:D). Nem lehet vele beszélgetni, ha igen, akkor is csak az ezoterikus hülyeségeit tolja. De mos főz rá, és alkalmanként hanyattdobja magát. A saját kapcsolatát nemegyszer nevezte híg fosnak. Mégis tök jól elvan benne. Én meg hülye vagyok , mert belementem ebbe a játékba.
2016. márc. 14. 14:44
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát igen, ha annyira kedvelne akkor veled akarna lenni. De mivel szerintem nagyon unja a feleségét, téged használ hogy legyen valami izgalom az életében, valami titka... nagyon kétszínű ember, ne akarj tőle semmit, mert ha majd megun téged is, majd keres egy harmadik lányt...
2016. márc. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Feleseg nem tudhat rolad, mert o nem olyan naiv hogy bevegye a "lanybarat" maszlagot. Ez eddig tiszta.


A helyzet az, hogy jol megvan a felesegevel, elhagyni nem akarja mert a gyerekeit szereti, meg az asszonyt is, viszont erdekled te mint uj no, tetszik a hiusaganak hogy benne lennel.


A kulcs ott van a megoldashoz, hogy a ferfiak nem monogamok, attol hogy szeretunk egy not, meg egesz nyugodtan tudunk szeretni masika(ka)t is :)

2016. márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ilyenre is volt már példa....Utolsónak :)
2016. márc. 14. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!