Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak én hiszek a férfi és nő...

Csak én hiszek a férfi és nő közötti barátságban?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, akivel évek óta nagyon jó és bizalmas viszonyban vagyunk. Mindent elmondtam neki, ahogyan ő is nekem, akár párkapcsolati, akár más témában is. Sosem volt közöttünk semmi, de tegnap este megpróbált megcsókolni. Visszautasítottam (és nem azért, mert visszataszító lenne, sőt), mert nekem ő csak barát (annak mondjuk az egyik legjobb), mire nagyon csodálkozott, hogy ő márpedig érzi közöttünk a kémiát, ezért volt mersze ezt megtenni.

Ti mit gondoltok?


28/N



2016. márc. 14. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ő nem csak barátságot akart. Szerintem a legtöbb eset ugyanilyen...
2016. márc. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak csodálom, hogy ez évek alatt nem alakult ki, most meg egyszerre letámad...
2016. márc. 14. 15:19
 3/13 piriiiii ***** válasza:
100%

Én is hiszek benne.

Nézd meg Woody Allen-től a Játszd újra Sam-et.

2016. márc. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 piriiiii ***** válasza:
100%
Ez hipp-hopp ki tud alakulni, és utána ugyanúgy ki tud aludni, jó esetben. Ilyenkor mindig nehéz helyzet van a barátságban...
2016. márc. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is hiszek benne, a pasik általában nem.
2016. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azon pedig pláne csodálkoztam, hogy úgy érezte, részemről is van valami. Nem viselkedtem másképp, mint eddig. Még a barátságunk elején gondolkoztam azon, hogy mi lenne, ha lenne valami közöttünk, de akkoriban komoly kapcsolata volt. De most már szó sincs erről. :)
2016. márc. 14. 15:36
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
igen,csak te!
2016. márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak te. Most a saját bőrödön is megtapasztalhattad, hogy férfi-nő barátság nem létezik, mert az egyik fél előbb-utóbb bepróbálkozik a másiknál. Barátkozz nőkkel!
2016. márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen csak te. Nekem az összes lány barátom tetszik... Mivel biszex vagyok a fiuk is :D

De egyébként mindig így van (majdnem mindig) főleg ha ténxleg nagyon jóban vagytok mert ugye normális emberek főleg a belső számít és ha mr barátok vagytok miért ne lehetne több.

2016. márc. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak te.

Nekem is van már régóta egy nagyon jó lánybarátom és sohasem akart egyikünk se többet.

22/F

2016. márc. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!