Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik fiú-lány barátság?

Létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszi:)

2016. márc. 16. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Természetesen igen.
2016. márc. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Igen létezik. Nekem vannak lány barátaim,akivel mindent meg tudunk beszélni,és tudunk tanácsot adni ismerkedés terén is.Meghallgatjuk a másik véleményét,számíthatunk egymásra.
2016. márc. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Shai-Hulud ***** válasza:

Igen, létezik.

Különösen, ha időnként egy jót szeretkeznek egymással. :-D

2016. márc. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik, mivel rengeteget olyan eset van, hogy nem vonzódnak egymáshoz, csak simán jól kijönnek. Nekem van egy ilyen lánybarátom, aki iránt nem érzek semmi különöset, csak szimplán jól el tudok vele beszélgetni bármiről, őrajta se látom, hogy többet akarna.
2016. márc. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van. :D Legalábbis nekem van olyan fiú barátom, akivel jóba vagyunk, de ennyi. Néha leböfög. xD
2016. márc. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Roland G. ***** válasza:
100%

Persze.Barátság extrákkal!

:)

2016. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Persze hogy létezik :)
2016. márc. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

persze, hogy létezik. nekem több lány barátom van, akikkel emberileg jóban vagyunk, barátilag szinte bármit meg tudunk beszélni, de sosem jutna eszembe többet akarni tőlük barátságnál.


egy mondás szerint férfi és nő barátságához nem árt némi ellenszenv is. abban van is valami, hogy minél jobban néz ki valamelyikük, annál könnyebb lenne elképzelni vele valamit, ha ő is benne volna. de még aki kifejezetten az esetem volna és külsőre tetszik, általában azzal sem jutna eszembe semmi.

mondjuk volt már olyan is, hogy egy darabig eszebe se jutott volna, hogy lehetne köztünk bármi, aztán egyszer csak elkezdtem vonzódni hozzá és többet akarni barátságnál. olyan is volt, hogy ez kölcsönös volt és kapcsolat lett belőle. de olyan is volt, hogy ráment a barátság és határozottan nem érte meg ezt az áldozatot...

2016. márc. 24. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!