Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek fiú és lány...

Szerintetek fiú és lány között van barátság?

Figyelt kérdés

2016. márc. 8. 16:16
 1/8 anonim válasza:
Miért ne? Minden fiúnak vannak lány barátai.
2016. márc. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Adelll válasza:
Hat attol fugg hogy milyen szintu baratsag.ha csak jo baratok vagytok akkor siman. Viszont ha o a legjobb baratod azt mar sokkal nehezebb megtartani. Mivel minden idodet vele toltod es o az egyik legfontosabb resze az eletednek meg szep hogy eszedbe jut hogy mas teren is o lehet az igazi. De leheg ez csak fellangolas is es azt meg lehet beszelni. Vagy hat lehet belile egy nagyon jo kapcsolat is.:)
2016. márc. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez már az ezredik ilyen kérdés, de úgy látom lesz még ilyen az biztos...
2016. márc. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha barátság alatt haverságot értünk, akkor igen.

Ha barátság alatt azt értjük, amikor szíved-lelked kiöntöd a másiknak, minden titkodat megosztod vele, hajnali 2-kor ő jut eszedbe, hogy írj neki sms-t mert rosszat álmodtál... akkor nem. Mert fiú és lány között ez már a szerelem határát súrolja. És könnyen érezheti egyikük vagy mindkettőjük, hogy ez több, mint barátság.

Persze van egy kivétel: ha mindketten homoszexuálisak.

Na akkor ott nem lesz több barátságnál. :D

2016. márc. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy ideig működhet, de főleg fiatalon, mikor tombolnak a hormonok, pozitív vagy negatív irányba lendül a barátság. Vagy az egyik, vagy a másik fél beleszeret a barátjába, vagy esetleg mindkettő.

De gyakran megszakadnak ezek a barátságok, mert másként, más tempóban érnek a fiúk és a lányok.


Én úgy gondolom, létezik barátság, például egyetemen, gimnáziumban 4-5-6-10 stb fős baráti társaságban, viszont ez a nagyon bensőséges, 1 fiú - 1 lány kapcsolat nem rejt nagy jövőt.

Ha meg az egyiknek barátja/barátnője lesz, szinte biztos az eltávolodás, ugyanis ki szereti, ha a párja egy "vetélytárssal" beszélget, jóban van... :)


Nekem volt egy fiúbarátom nagyon sokáig, neki is volt barátnője, nekem is barátom, de ennek ellenére megszakadt a kapcsolat. Változtak az igények, az érdekek, megértem agyilag én is, ő is.

2016. márc. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ritka, de van. Nem mindig fordul át szerelembe a dolog, személyes peldával is tudnék szolgálni. Nem azt mondom, hogy kamaszként nem gondoltam néha másként rá, de mindig sikerült elhessegetni a gondolatot, mondván, többet ér ennél a barátságunk. És láss csodát, itt állunk felnőttként, ő házas, gyereke van, én lassan férjhez megyek, és még mindig ő a legjobb barátom. És nagyon remélem, ez nem fog megváltozni. Szóval, kérdésedre újból válaszolva: igen, van férfi és nő között barátság, csak kicsit jobban kell vigyázni vele.
2016. márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nincsen olyan szoros illetve jó barátság lány és fiú között, mint lány-lány és fiú-fiú barátságok között. Van olyan fiú barátság ahol viccelődtök meg piszkáljátok egymást esetleg beszélgettek valami fontosról vagy csak úgy valami témáról, de olyan nincsen , hogy mindent elmondasz beleértve a titkaidat is, telefonon órákat pletykáltok meg ilyesmik.mert ha így lenne akkor ez már szerelem lenne, egy idő után valamelyikőtöben kialakulhat az-az érzés, hogy már nem csak barátságról van szó. Mert hát nem értitek meg egymást annyira mint ha ugyanolyan neműek lennétek. Tehát van fiú és lány között barátság, de nem olyan szoros.
2016. jún. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze h van! De az egyikuk elobb utobb beleszeret a masikba es probalja elcsabitani. Es mivel alapbol is baratok ezert tobbet tudnak egymasrol mint az idegenek, teha van valamilyen szintu kotodes :D

Nalam is ez volt csak egyikunk sem mert lepni es nyar lett :'D


De ha nem lesz felaldozva a baratsag a szerelemert akkor lehet :D

2016. júl. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!