Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mostmar tudom hogy pszichopata...

Mostmar tudom hogy pszichopataval van dolgom! A kerdes csak az hogy mit tegyek? Tobbi lent?

Figyelt kérdés

Volt egy lany, aki még két es fel eve teljesen ram volt szállva, nagyon a baratnom szeretett volna lenni. Egesz nyaron beszelgettunk facen, majd szeptembertől osztalytarsak lettunk. Joban voltunk. Szeptember 15.en osztalycsoportba kiírta hogy valaki ellopta a naplóját. Természetesen nalam volt. Nem olvastam bele, nem direkt hoztam el. Egesz nap furdalt a lelkiismeretem. Este megírta, hogy o csempészte bele a naplót a taskamba, hogy azt higgyek a tobbiek en loptam el. Es szeretne ha elolvasnám. Egesz este olvastam. Az egesz napló arrol szolt, hogy olyan lányokat szidott benne akik nala szebbek. De olyanokat irt bele, hogy minden fiu bele szerelmes, es vegig önmagát dicsoitette. Az utolso 10oldal csak rolam szolt. Vegig engem ocsarolt, szidott, alázott, ott. Másnap megkérdeztem tole hogy mit tettem amiért ennyire utal? A válasz csak annyi volt, hogy felejtsük el az egeszet, nem tudja megindokolni. Hat rendben. Ugy folytattuk mintha mi sem tortent volna. Egy ev alatt ugy bemocskolt es kiturt az osztalybol, hogy sikerult elérnie azt, hogy mindenki utaljon. Ezután nem kertem tobbet a "baratsagabol" es megfenyegettem, hogy tobbet ne beszéljem ram. Mivel nem talaltam meg a helyem ezek utan az osztalyban ezert ugy döntöttem, hogy elmegyek egy másik osztalyba. Iskolán belül váltottam osztalyt.

A hetvegen volt egy kirandulas az evfolyamoknak szervezve, ahova en nem tudtam elmenni. Ez a lany az uj osztalytarsaimnak vegig engem szidott, es ugy mesélte el nekik a naplos történetet, mintha en tettem volna vele. Természetesen az uj osztalytarsaim jo resze nem hitt neki. Aki meg igen, annak megmutattam a facebookos üzenetet, amiben azt írta le, hogy o csempészte bele a taskamba a naplót.

Ma az iskolai lany WC-ben nekem rontott hogy ne mutogassam az ő 2evvel ezelőtti üzeneteit és hogy szálljak le rola (en szálljak le rola!?) szóhoz sem jutottam, mert majdnem szétvert. Ezek utan nem tudom mit tegyek. Elmeseltem a szüleimnek, de ok is tanácstalanok.



2016. márc. 22. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
20%

XD

Ok is tanacstalanok? H elted tul az eslo heted?... eletkeptelen banda.

Szolj tanaroknak, ofönek.

2016. márc. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon nehéz ügy ... szerintem olyan intézmények hozzá tudnának szólni, akik fiatalkorúak bűnözésével foglalkoznak, még akkor is, ha nem valósult meg bűncselekmény.

Esetleg a pártfogó felügyeletet érdemes lenne megkeresni, hogy ők mit tudnak ehhez hozzászólni.

[link]


Illetve a lány szüleit, nevelőit kéne megkeressék a szüleid és beszélni velük. Szülői értekezleten is érdemes lenne szóba hozni ezt.

Milyen indokkal váltottál osztályt és mit tudnak a tanáraitok az egészről?

És a környezetetekben is biztosan van olyan ember, akit hasonlóan megkárosított ez a lány, őket is jó lenne megtalálni, együtt többre mentek.


Van esetleg iskolapszichológus nálatok?

2016. márc. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Erre egyetlen megoldás van: az ilyeneket nagy ívben el kell kerülni.
2016. márc. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

En nem nagyon mondtam ezt el senkinek se. A szuleim most hívtak fel édesanyját. Mikor megtudta hogy az en apukammal beszel hirtelen kinyomta a telefont. Vajon a lany mit mondott otthon?

Anyukam beszelni fog az uj osztalyfonokommel

2016. márc. 22. 17:34
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincs iskola pszichológus
2016. márc. 22. 17:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szarkavaró féleszű (szó szerint).Vedd levegőnek, egy köszönés erejéig se állj szóba vele.Talán jobb lett volna teljesen iskolát váltani.Nem tudom, az ilyen szánalmas pszichiátriai eseteket miért rakják normális tanulók közé?! Nincsenek már kisegítő vagy fogyatékosoknak való iskolák, ahová ezek mehetnének? Az a baj, hogy valaha is szóba álltál vele! az isten mentsen meg mindenkit az ilyen az ilyen nyomorékoktól.Én a te helyedben már rég kitéptem volna az összes haját!
2016. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos en nem tudok agresszív lenni, es meg visszavágni se nagyon tudok, verekedni meg foleg nem😃es kepzeljetek a városunkban a legelitebb iskolába járunk....
2016. márc. 22. 20:14
 8/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mas mint akinek mutatja magat. Nekem megmutatta sajnos ezt az arcát is. De a többiekkel egy bubaj, igy mindenki nagyon szereti. A tanulói átlagával nincsen baj, ezert senki meg nem mondana rola hogy ilyen viselkedés zavarokkal küzd
2016. márc. 22. 20:16
 9/10 A kérdező kommentje:
Azzal, hogy nem veszek tudomást rola, semmi nincs megoldodva. Mar próbálkoztam ilyenekkel is
2016. márc. 22. 20:17
 10/10 A kérdező kommentje:
Beszeltunk a szüleivel. Pszichológiai eset.
2016. márc. 22. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!